Een warme dag.

Duitsland, Müllheim im Markgräflerland

Het wordt een warme dag. Het begon met 20° en liep op naar 32°. Aan het eind van de middag dreigde er een onweersbui, maar die trok over!
We reden tegen 9 uur weg. We namen de toeristische route naar Bernkastel Kues. Daar was ik ongeveer 35 jaar geleden om Linda, mijn zusje, weg te brengen voor haar stage van de Hotelschool. Het was er om half 10 al best druk. Veel toeristen, ook in verband met de wijnfeesten denken we. Het zag er erg welvarend uit. We hebben een rondje langs de Moezel en door de Mitte gelopen. En koffie gedronken bij een ijssalon. Ditmaal was ik aan de beurt: opgesloten op de wc!!!! Er was geen beweging in het slot te krijgen. Het duurde gelukkig niet lang voor ik gered werd🫣 Daarna reden we richting Gasthof Engel in Mullheim in het Zwarte Woud ( vorig jaar op de terugweg zijn we daar ook geweest) Onderweg was het heel erg druk!! Met nog veel vakantieverkeer ( o.a. campers en caravans ) richting het Zuiden. Behoorlijk wat Baustelles en er was een ongeluk gebeurd waardoor er bijna een uur vertraging was.
We waren er om 15.45 uur. Na het installeren op de kamer hebben we even lekker wat gedronken. Daarna ook nog even rondgewandeld in het stadje. 's Avond hebben we weer lekker gegeten in de Gasthof.
We hebben 411 km gereden.
5 km gelopen

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Ik heb 1 dag niet naar mijn mail gekeken en ontdek zojuist dat jullie weer op reis zijn. Veel plezier gewenst en voorzichtig met de wc-sloten.

Dick 2024-09-01 21:36:45

Al meerdere keren door bernkastel cues gestruind. Mooi stadje, super toeristisch. Met in de omgeving veel leuke wijnboeren.

anna bakema 2024-09-02 11:13:48
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.