Nardo en naar het strand

Italië, Porto Cesareo

Als we opstaan en naar buiten kijken zien we een mooie blauwe lucht. Heel verrassend.
We gaan op de fiets naar het ontbijtzaakje ( wel 2 min. rijden😜) omdat de weg op 1 punt onder water staat. We rijden dus lekker door de grote plas. We zien meer gevolgen van de wolkbreuk van gister, ook als we later naar Nardo rijden. Nardo is een klein plaatsje met een mooi oud centrum. De Grieken en Romeinen zijn er ook geweest. Na een aardbeving in 1743 zijn veel bouwwerken in barokstijl herbouwd. Op het Piazza Salandra staat een bijzondere zuil. Bij de touristinfo krijgen we een plattegrond waarop een wandeling staat. Die gaan we lopen. Het is een mooie wandeling. We krijgen het wel behoorlijk warm in de zon, misschien is het een goed idee om naar het strand te gaan.
We rijden dus weer naar Punto Prosciutto. 😜🤣🫣 En dat hadden meer mensen bedacht. Het was er behoorlijk druk. Veel parkeerplaatsen waren onbruikbaar door diepe plassen. Maar we vonden een plaatsje en hebben heerlijk een paar uur op het strand gelegen van half 1 tot half 6. Het was heerlijk zwemwater.
's Avonds zijn we weer naar het stadje gefietst en hebben daar lekker gegeten buiten bij Osteria 29.
60 km gereden
8 km gelopen
5 km gefietst.
🌞🌤 20° - 24°

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

2 minuten rijden, wow, ha ha! Wat een heerlijke dag en lekker he, om veel met de fiets te doen.

Reny 2024-09-19 06:50:49

Klinkt lekker relaxed. Beetje onthaasten.

anna bakema 2024-09-19 08:46:22

Hou je wel de storm boris in de gaten 🙏

Jeanne 2024-09-20 16:11:43
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.