Een ritje naar het Oosten

Portugal, Évora

Na het ontbijt vertrokken we tegen half 10 richting het oosten. We rijden over N-wegen. De 1e stop is in Evoramonte.
Dan rijden we naar Estremoz. Daar is markt, dus we moeten flink zoeken voor een parkeerplaats. We bekijken de markt en lopen naar het kasteel. We kopen ook nog een sandwich Tuna. Die eten we op in Vila Viçoza . Bij de tourist info krijgen we informatie. Het blijkt dat er op zaterdagmiddag veel gesloten is !
Dus we kijken rustig rond en bezoeken niets.
We rijden nog verder naar de grensstad Elvas. Ook met kasteel en aquaduct! Het aquaduct is van 1622. Er is 124 jaar aan gebouwd en heeft 843 bogen, de lengte is 7540 meter en het is 31 meter hoog.
Elvas is een leuke stad. We lopen een uurtje rond, drinken nog koffie en gaan dan weer terug richting Evora. Het is een prachtig glooiend landschap met veel kurkeiken waar we doorheen rijden. We stoppen nog even in Redondo en zijn dan om 18.20 uur weer terug in Evora.
Om 19.00 uur lopen we voor de laatste keer naar het centrum en vinden bij Piparoza een tafeltje buiten waar we heerlijk eten.
Morgen gaan we naar Sintra, via een route langs megalieten (menhirs)
Vandaag 187 km gereden.
13 km gelopen.
Het was vandaag vrij bewolkt met een prima temperatuur. 's Middag kwam de zon weer goed door.
24°

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Gezellig dagje weer. En de luchten zijn nog steeds knalblauw, heerlijk!

Marjon 2023-05-07 08:48:04

Wat zien jullie toch een hoop. Mooi hoor !

Rob en Karin 2023-05-07 09:34:30

Dat is een mooie Morgan. Portugal wordt steeds aantrekkelijker.

Dick 2023-05-08 20:01:55
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.