Zaragoza

Spanje, Zaragoza

Het wordt vandaag ongeveer 30 ° , we willen daarom niet te laat op stap en gaan dan weer een siësta houden.
Er is rond de middag aardig wat bewolking dat scheelt wel.
We ontbijten in het hotel en lopen dan dezelfde route als gister naar de wijk El Casco
We gaan als 1e naar de grote kerk, de basiliek. Daar kun je vrij naar binnen, maar je mag daar geen foto's maken🤭
Dan drinken we op het grote plein koffie, en we zien weer van alles, o.a. wat vreemde mensen net als gister. En vreemde bordjes😊 Langs het plein zitten veel religieuze winkeltjes. We vinden Spanje erg religieus.
Dan lopen we naar de kathedraal La Seo.
Daar kopen we een 4 in 1 kaartje met 65+ korting voor €7 p.p.
*Entree kathedraal, die was erg mooi maar eigenlijk mocht je daar ook geen foto's maken.
*Entree wandkledenmuseum ( prachtig, ze waren erg oud, uit 1520) geen foto's maken.
*Beklimming van een toren van de Basiliek. Je gaat met de lift al flink omhoog en dan moet je nog een paar trappen op. Het uitzicht was mooi !
*Rosario de Cristal : glaskunst. Ook heel mooi.
Daarna lopen we om 14.00 uur weer terug naar de kamer. Bij de supermarkt kopen we brood en eten dat op de kamer op. En dan even uitrusten.
Om 20.00 uur gaan we weer richting de wijk El Casco. We hebben gister al gereserveerd bij de Italiaan zodat we niet meer hoeven zoeken.
Het blijkt dezelfde keten te zijn als in Cartagena : La Tagliatella.
We hebben heerlijk gegeten.
Totaal 14 km gelopen.
Leuk!! We krijgen van de dame bij de receptie nog een aandenken aan Zaragoza. Inclusief klompjes👍😀

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Ze zijn geloveger dan wij ,houden zo!!ieder zijn schik🤗je moet het zelf doen God help niet 😇🤔😆😅

Jeanne 2022-06-26 19:58:49
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.