Van Purmerend naar Weil am Rhein.

Duitsland, Haltingen

Jahoor, het is zover! We gaan nu echt op vakantie. We hebben een roadtrip gepland naar Italië. We beginnen in Asti en willen via de westkust naar Reggio di Calabrië rijden. Alles natuurlijk wel afhankelijk van het weer, corona en evt. branden in het zuiden.
Vandaag rijden we naar Weil am Rhein en overnachten daar in hotel Axion. Het is 742 km. We vertrokken mooi op tijd : 6.55 uur. Het was best druk op de weg, nog heel veel vakantieverkeer. En heel veel Baustelles. We hebben niet in de file gestaan maar er waren hele stukken waar je maar 60 km mocht. Toch waren we er mooi op tijd: 14.55 uur. Tegenover ons hotel is een bushalte voor bus 55 naar de Claraplatz in Basel. Dat leek ons leuk. Dus dat hebben we gedaan . Het ritje van ruim 10 km duurde een half uur. Basel is een prachtige stad met een mooie Altstad.
We genieten. De prijzen liggen wel behoorlijk hoog.
We hebben een heerlijke cordon blue gegeten , maar veel te groot en te veel.
Het was een verrassende 1e vakantiedag!
Morgen gaan we naar Asti.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Hoi Anjo en Jos, Wat heerlijk dat jullie weer op vakantie kunnen gaan. En fijn dat we weer een aantal weken mee mogen genieten van jullie favoriete vakantieland. Heel veel plezier gewenst.

Rob en Karin. 2021-08-28 09:45:46

Hallo Anjo en Jos, Wij wensen jullie een hele mooie vakantie toe en vinden het altijd geweldig om jullie belevenissen te volgen via de verslagen en altijd prachtige foto's!

Fred en Margreet 2021-08-28 09:52:36

Dank jullie wel! 😊 We hebben er zin in.

AnJos 2021-08-29 07:31:38
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.