Na een onrustige nacht met 3x een flahsfloodalarm vanwege heftige regenval en onweer hebben we het rustig aan gedaan . De Ajaxieden luisterden live naar de radio en gelukkig werd Ajax kampioen !❌❌❌⚽️👍
Het regende nog wel maar het onweer was over. Tegen 11 uur reden we naar een grote Mall voor boodschappen en een nieuwe IPhone voor Romy. Wat was het daar druk! We werden heel goed geholpen door een coole dude. Romy blij! 😊Het leuke was ook nog dat ze de belasting kon terug vragen bij een tax refund office. Een geslaagde missie dus!
In de stad zijn we voor een mooie skylinevieuw met de Ferry naar de overkant van de Mississippi River gegaan. Daarna lekker door het French District gelopen en genoten van de mooie huizen met balkonnetjes en de goede muziek🎶🎵🎶. In een kroeg met goede muziek 🎤🎷🎺🎸lekkere nachos gedeeld en later heerlijk PO-BOYs gegeten bij Mahoney's.
Een geslaagde dag met droog weer.
Geschreven door AnJos