New Orleans

Verenigde Staten, New Orleans

Naar New Orleans.
Na het uitchecken vanmorgen hebben we een broodje gegeten op een bankje op het strand.😊👍
Daarna binnendoor, weg 90, naar New Orleans. We kwamen weer in een nieuwe staat: Louisiana.
We hebben een buitje van 10 minuten gehad. Dus dat viel mee🌫🌥
Wel is het hier erg vochtig warm.
Tege 14.00 uur waren we bij het informatie center van Nola. Daar kregen we prima info van een aardige dame.
Daarna naar de AirBenb. Ziet er van binnen erg leuk uit. De buurt is wat vervallen🤭maar prima!
We lopen alvast wat door het centrum, en zien de rivier. Vooral in Bourbonstreet is het erg druk. We eten een steak in cafe Devaju en gaan daarna Romy ophalen van de luchthaven. Ze had vertraging op de vlucht naar Dallas, en werd overgeboekt op een latere vlucht. Om kwart voor 9 kwam ze aanlopen!😊
Ook de koffer had de vlucht gehaald. Daarna naar het appartementje , en nog even gezellig bijgepraat.
Deze avond🌩⛈
Morgen op tijd op voor een tour naar het kerkhof😂😀

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Mooie foto’s hoor. En het verslag is , en blijft boeiend. Gezellig dat Romy er nu is. Veel plezier met z’n drieën verder.

Rob en Karin 2019-05-11 18:35:05
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.