Even eerst lekker uitslapen, voordat we naar de markt gaan hier in Platja D'Aro. We kunnen lekker lopend gaan, dus hoeven niet met de auto en dat scheelt met vroeg weggaan.
Quinten wilt blijven liggen en Kylian wilt wel mee de markt op. De jongens waren vannacht om 02:30 uur thuisgekomen.
10:45 uur lopen we naar Platja D'Aro en om 11:05 uur lopen we in de winkelstraat. Het is echt maar 20 minuten lopen. We bekijken op ons gemak de winkeltjes en komen om 11:30 uur bij de markt aan.
We hebben wat fruit, onderbroeken, een linnen broek en een verrekijker (voor Zuid-Afrika 🤣) gekocht.
Als we de rest van de markt hebben gezien lopen we langzaam aan terug.
We slenteren nog door de winkelstraat en stoppen om te lunchen. Jajaa, ondanks dat we Spanje zijn gaan we voor een Turkse durum kebab. En wat smaakt 'ie goed... We hebben er in iedergeval meer dan genoeg aan, want de halve soft taco kip van Angela kan er echt niet meer bij..... ik heb het echt geprobeerd haha.
Bij de camping zien we Olaf, Selina, Kai en Quinten bij het restaurant van het zwembad zitten. Zij gaan nu lekker lunchen. Angela en Kylian kleden zich om en gaan ook bij het zwembad zitten. Ik ga nog even de auto voltanken. Geeft Angela een rustig gevoel, gisteren op terugweg begon ze al.... met meer dan een kwart tank, wat niet veel lager is geworden bij aankomst... Ik ga dan maar meteen wat boodschappen doen. Dan is dat ook maar gedaan.
De supermarkt zit hier om de hoek, 5 minuten met de auto rijden en daarnaast zit weer een tankstation.
Voor de komende paar dagen kunnen we weer door....
Vanavond eten we macaroni. Mijn favoriete maaltijd om op de camping voor te bereiden.
Nu nog even lekker het zwembad opzoeken.
Na het zwemmen even lekker douchen en intussen begin ik vast met de voorbereiding van het eten met een muziekje op de achtergrond.
Na het eten gaan we met z'n allen naar de beachbar en genieten we van sangria en cocktails met livemuziek op de achtergrond. Kai is met een vriendje op stap over de camping. Quinten wordt deze avond ook nog eens uitgedaagd door de zangeres om een liedje te zingen. Hij bedankt vriendelijk, maar in plaats daarvan maakt hij een klein dansje met de charmante zangeres 🤣🤣🤣.
Quinten, Kylian en Ailani blijven nog beneden op het strandje.
We sluiten de avond af bij de caravan van Olaf en Selina met een drankje, kaasjes, chippie, fuetje. Om 02:00 uur houden we het weer voor gezien.
Geschreven door Lefthys.reisverhalen