Titanic Beach het resort

Egypte,

Goedemorgen wat heerlijk wakker worden. Deur van het balkon lekker open, mooi uitzicht en wat een lekker weer al. Het is 8 uur en het kwik geeft 18 graden aan.
We maken ons klaar om te ontbijten. Vandaag blijven we op het resort en gaan we kijken wat er zoal te doen is.
Als we naar het ontbijtbuffet lopen voelen we de warme zonnestralen op onze benen en armen dalen alsof er een warme deken over je heen wordt geslagen. Ik krijg er gewoon kippenvel van😅😁. En dan te bedenken dat we eigenlijk zouden gaan skiën....😂😂. Ik zeg het alternatief is uitstekend Angela👍.
We ontbijten lekker en ondertussen is het alweer 20 graden. Quinten en Kylian gaan na het ontbijt het zwembad in. Het is heel even koud maar dat is zo voorbij.
We doen nog even mee met het ochtend ritueel, joga. Kan ons het schelen joh, kijken hoe flexibel we zijn😂😂. Nou Lefthy in iedergeval niet😅.
Daarna even bijkomen onder het genot van een drankje aan de "Oasis" pool bar. Dat is van korte duur, want Quinten wilt ook nog meedoen met het waterpolo. We gaan lekker en zijn lekker actief. Het is in iedergeval een gezellige boel in het water en we mogen uiteraard niet verliezen. Quinten geeft zich niet voor niets op en hij heeft z'n zin hoor want de einduitslag is 7-4 voor ons 💪💪.

Het is 12:15 uur en we gaan richting het strand. Dit is 1 minuut lopen van onze hotelkamers. Wat een heerlijkheid en wat een mooi strand met hele leuke parasolletjes en bedjes waar we kunnen liggen. Het zeewater is ook erg lekker en je loopt er makkelijk in.
We lunchen in de "Sailors" beach bar aan het strand en willen daarna gaan snorkelen aan de huisrif van Titanic Beach. Maar eerst is het tijd om een tukkie te doen aan het strand. Helemaal in dromenland, we worden ouder en na het waterpolo is Lefthy er stiekem aan toe 😅😂.
Snorkelen aan de huisrif is erg mooi. We lopen de pier op en komen bij het gebied met allemaal boeien waar je je kunt vasthouden. Het water is helder en Angela, Quinten en Kylian genieten van al het moois onder water🤿🐠🐟🪼🤿.
Nog even terug naar de bedjes en we vinden nog even vermaak met jeu de boules en Quinten en Kylian doen een rondje op de glijbanen. Verder vermaken zij zich prima met de rugbybal die ze hebben meegenomen.

We gaan ons klaarmaken voor de avond en diner. Na het eten zijn we gaan shoppen aan de overkant van het hotel. Quinten en Kylian zijn aardig geslaagd en weten goed te onderhandelen met de winkeliers.
Vandaag hebben we lekker genoten van het weer en alle gemakken op het resort. Er is nog een hoop te doen in Egypte hebben we ontdekt, maar dat gaan we in een week niet allemaal kunnen doen.
We worden vanacht om 03:30 uur opgehaald om naar Cairo te gaan. Daar zullen de piramides van Gizeh op ons wachten.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Wow, wat super vet zeg! Lijkt zelfs rustig. Van skivakantie naar zonvakantie🥳. Jullie vermaken je prima.

Christel 2023-03-01 20:51:23

wat een super dag en wat doen jullie leuke dingen,morgen vroeg op ,en hopen dat jullie genieten. maar daar twyfelen we niet aan ,voor nu welterusten en morgen een fijne dag liefs van ons. en lefthy bedankt voor je leuke verhaal,

inge 2023-03-01 21:55:56
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.