Het is vrijdag en de meteo geeft gewoon 48 uur regen aan met code geel voor onweer en zware regenval.
Dus dat wordt voorbereidingen treffen zoals boodschappen doen, luifel binnen, toilet leeg, water gevuld, toegangsmatje binnen en de camper verplaatsen.
Camper verplaatsen is niet vanwege hoge bomen maar vanwege de ondergrond waarop deze geparkeerd staat, het is een dun laagje gesteente en daaronder rivierklei.
Oude sporen van verzakkingen zien we om ons heen, dus verplaatsen.
In de ochtend nog naar de SuperU voor wat noodzakelijks spullen, eten en drinken moet gewoon doorgaan. Ook nog wat dubbele zonnebloemen gescoord in de polder als zaad voor Nico. Krantje gelezen met koffie in het dorp, op een foto de corona gekleurde gebieden.
In eerste instantie komt de regen wat later als de meteo voorspeld, dan nog maar een rondje omhet meer wandelen met de Duitse mensen.
Aan de andere zijde van het meer zijn mensen een geluidsinstallatie aan het opbouwen. We vragen of het disco wordt of techno. Geen van beiden het wordt een piano concert vanaf het water waarbij de pianiste met piano over het water drijft. Ze speelt meest klassieke nummers verteld hij en het begint om 6 uur.
In de late middag valt de eerste bui, geef niets, we staan goed, lekker muziekje.
Om half 7 is het droog, toch nieuwsgierig naar het pianoconcert, er drijft een piano in het water, er komen een 20-tal publiek op af, het wordt half 8, nog geen muziek en inmiddels is de wind ook wat aangetrokken. Te koud voor ons om te wachten, we gaan naar ons campertje.
Geschreven door Kobus-toos-kieps.wereldreis