We stijgen vandaag naar het hoogste punt van onze reis.
Onderweg naar de top fietsen we weer door een prachtig landschap. Marta heeft tijd om af en toe een foto te nemen terwijl ik naar boven kruip.
Na Fontanete klimmen we naar de 2de top van de dag en het dak van onze Vuelta. We scheren later nog eens langs de 1700 meter maar hoger dan dit gaan we deze reis niet geraken.
Al om half 6 aangekomen vandaag omdat we voor de hoogste bergen een korte rit gepland hadden. We waren bang om op grote hoogte in de regen terecht te komen maar we hebben geluk gehad. Nu we veilig in het hostal zijn is het aan het stortregenen. We zitten misschien nog iets hoger dan gisteren maar wel wat minder sprookjesachtig. Morgen Teruel.
Trip en verblijf
45,5 km, 1.070 hoogtemeters
.
Hostal Venta Liara net voorbij Allepuz: 82 EUR half pension, via booking
Eenvoudig (zeer goedkoop) hostal wat buiten het dorp waar verder niet veel te beleven valt. Wel goed voor een tussenstop als je verder niet veel wilt doen. Het hele dorp lijkt wel te passeren de namiddag en de ochtend. Eten is eenvoudig maar OK. Fietsen in de garage.
Geschreven door Fsmvg