Ons verblijf in het gezellige en mooie Le Puy werd afgesloten met een lekker ontbijt. Het Logis Hotel Le Bilbouquet is trouwens zeer aan te bevelen, zeker als je in de comfortabele familiekamers verblijft voor niet al te veel geld.
We begonnen iets na het vertrek gestaag te klimmen naar 800 meter via een als fietspad gerecycleerde spoorlijn, wel over grind. We fietsten door leuke tunnels, met uitzicht over de uitgestrekte hoogvlakte van het centraal massief. Dat uitzicht werd alsmaar mooier naarmate we hoger klommen, de klim bleef spijtig genoeg niet gelijkmatig. Verscheidene malen gingen we naar 13 procent, wat echt wel een beetje teveel van het goede is voor de papa, niet echt gebouwd voor dit werk. Maar we bereikten het hoogste punt van onze reis, 1246 meter, en hierna ging het steil bergaf.
Nu hebben we net lekker gegeten van ons zelf gekookt potje en zitten we voor onze gehuurde stacaravan de alcohol op te maken die we morgen toch niet kunnen meenemen.
Geschreven door Fsmvg