Naar Botos

Spanje, O Carballiño

Wat gister ook zo geweldig was, 3 peregrinos gezien onderweg, wat een rust! In albergue een paar meer. Met een Amerikaan uit Main smiddags en met een Duitser savonds gegeten. Oja, 25km versleten!

Vandaag. Bewolkt en wat frisjes. Om te lopen geen probleem.
Er is niks simpels aan zoals je ziet voor deze vrijdag: van 750 naar 500 naar 600 naar 500m hoogte. Inmiddels wel wat gewend dus gewoon van 7uur tot 13.15uur met 1 pauze onderweg om 10.15uur voor een desayuno. Stevig maar alla. Wisselend landschap van heuvelachtig met bos doch ook nogal wat stukken langs het asfalt! In de dalen soms wat warmer. Zon kwam vandaag niet echt door. Al met al het ging lekker, ik had de vaart er goed inzitten!
Kom je aan na 29km is je kamer nog niet schoon. Dan maar bezweet en stinkend aan een tafeltje. Wel weer lekker: cana Estella Galicia, kan vino tinto, ensalada rusia, lomo y frites, helados, pan! Ging erin als koek! Pension bleek aan de overkant: 3 sleutels mee maar wel 2p kamer met eigen douche, goddelijk! Onder de douche en pitten. Inmiddels rond 18uur weer bij de les en schrijven dus.
Nog 2x een km of 30, morgen en overmorgen. Zien we dan wel weer. Buenos tardes!

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Ik moest gisteren reageren op een hond die op me af kwam tijdens mijn fietstocht. Eerst er recht op afgereden en daarna de sprint ingezet.

Mike 2025-04-25 19:28:45

iedere dag kijk ik naar jou verslag uit , mooi geschreven en spannend , fijne tijd nog ,en iedere dag vlotter , groetjs monique ,

monique, 2025-04-25 20:23:11

Loved the photos as always - Mary Poppins made me smile!

Bonnie Specchio 2025-04-25 23:19:20

Ook deze keer via je foto’s weer genoten van je reis en je verhaal top

W wortel 2025-04-26 00:20:35
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.