Naar Guillena, dag 3

Spanje, Santiponce

Aardige nacht doch om 4 uur wakker. Half 8 stond ik buiten en na wat zoekwerk in de nauwe straatjes redelijk snel Sevilla achter mij gelaten. Op de vlaktes buiten Sevilla, doorkruist door nogal wat snelwegen en viaducten, landbouw werkzaamheden incl. het met de hand rapen van roodkleurige aardappelen door een grote groep mensen. Langs de weg nogal wat afval maar heb maar aangenomen dat mijn BuitenBeter-app hier niet werkt. Fris doch goed weer.

Na 9km het 1e dorp (Santiponce) en aan de desayuno. Daarna 13km niets, landerijen deels olijfbomen deels sinaasappelen deels grasachtig land.
En wat is dat in de verte, het lijkt wel op een peregrino, de eerste dan. Ja hoor, met mijn snelheid hem ingehaald, een buurman (Duitser). Korte kennismaking en door. Kwam hem weer tegen in Guillena , bij de koffie om half een, daarna bij het eten, in de albergue.
Zijn vrouw kan dit soort afstanden niet meer (!). Uiteindelijk omstreeks 14uur ingechecked. Een laag bed in een 6persoons kamer, €14 incl. desayuno.
Daarna de jullie bekende rituelen doch 1 bijzondere: siësta op het dakterras!!!

Nog een 4tal Spaanse peregrinos gesignaleerd en 1 Russin!
Morgen is de gebruikelijke albergue in Castilblanco gesloten net als hier. Gecheckt met de hospitalero en een andere gereserveerd. Morgen onderweg niets, maar een km of 19 moet te doen zijn, toch?

Kijk nauw toch eens naar de prijsverschillen: Sevilla cafe €3, hier €1,30: met een taartje €3,30!!!
Omstreeks 8uur nog effe een lokale kroeg in voor een bocadillo, met de hammen aan de haak en Spaanse muziek.
In de albergue is het fris, maar er is een deken om over de lakenzak te leggen.
Tot morgen.

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

So so happy for you !!!

Sofia 2024-02-06 21:00:07

Goed bezig cees 🍷🌭🍰

Thea v H. 2024-02-06 21:30:11

Wat leuk om je op deze manier te volgen Cees, nogmaals een veilige en mooie trip gewenst!!

Peter 2024-02-06 22:25:26

Lekker goedkope brandstof en mooi weer.

Mike 2024-02-06 22:49:04

wat bekend voor mij .dezelfde route gelopen met 7 kg op mijn rug .blij gevoel er van en proef de sfeer .

monique b 2024-02-07 14:39:44

👌👍🚶‍♂️

Guus 2024-02-07 22:16:23

Whaaa, brandstof hier is 1.94 🙃

Linda 2024-02-09 00:26:52
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.