Le Crousic en Wandeling kust langs de côte sauvage

Frankrijk, Le Pouliguen

Vandaag een bezoekje gebracht aan het mooie havenstadje Le Croisic. We doen wat shopping en kopen wat blikjes sardienen en tonijn. Hier zijn de belangrijkste conserve fabrieken gevestigd.
Daarna de ganse namiddag terug langs de prachtige kust met nog een wandeling van 8 km. Heerlijk weer en prachtige ruige kust.
Het is tijd om onze valiezen een laatste keer dicht te maken. Morgen een kleine 800 km naar huis. Het is een reis geweest van contrasten zowel op gebied van natuur als logies. Van eten en drinken, van cultuur. Ondanks wat gezondheidsproblemen een super mooie reis waar we nog lang aan terug zullen denken.
Bedankt aan alle volgers en tot een volgende reis.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Goeie terugreis. Wij nog 1 dagje in de Alpen morgen. Vanaf woensdag slecht weer en dus ook inpakken en wegwezen geblazen.

Marc 2021-09-13 19:25:10

goeie terugreis -

johan 2021-09-13 19:55:32

Keuze genoeg aan sardinnekes precies 😀 En morgen terugreis na een mooie vakantie ! Veilige reis terug..tot binnenkort !

Annie 2021-09-13 20:51:13

Veilige terugreis

Dirk 2021-09-13 22:28:56

bon retour A bientôt

michèle 2021-09-21 11:44:23
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.