Algonquin Parc

Canada, Ontario

Deze morgen zijn we al vroeg vertrokken richting Algonquin Park met ons plan nog enkele wandelingen te maken rond de vele meren. Het is nog wat bewolkt door de regen van gisteren maar er piept toch een zonnetje doorheen. De uitzichten zijn telkens prachtig. Helaas geen elanden meer te bespeuren. We kunnen opnieuw buiten picknicken genietend van de mooie herfstkleuren in het park.
We beslissen nog naar Arrowhead Prov. Park door te rijden dat niet zover weg is. We wandelen hier ook nog een drie-tal uur rond naar de watervallen, de horse-shoe lookout en het meer. Opnieuw een meevaller.
We eten nog iets in een gemoedelijk dorpje Huntsville op een terras dat uitkijkt op het water en beslissen daarna terug te keren naar ons stekje.
We hebben wat klein hout kunnen sprokkelen en steken het kampvuur aan waar we nog nagenieten, met een lekker glaasje Icewine, van ons verblijf in het Algonquin park.
Morgen pakken we alles in richting Toronto.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

we blijven mee surfen ... hier ondertussen terug avond

johan 2017-09-20 18:07:26
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.