Amethyst Tree Guest Room

Canada, Jasper

Deze morgen vroeg vertrokken met een heerlijk zonnetje. Het is echt een topdag geworden. Tot nu toe het hoogtepunt van onze reis. Al vroeg een eerste beer gespot langs de weg. Daarna naar Blue River gereden voor boot- en jeep safari. Nog vier beren van heel dichtbij gezien en ook nog gestopt aan aan prachtige waterval. Het was een onvergetelijke belevenis. En wat een geluk met het weer. Toen we net terug binnen waren is het beginnen regenen en nadien vielen de hagelstenen met bakken uit de lucht. Nadien opnieuw de zon van de partij voor de rest van onze weg. Nog heel wat stops onderweg.. Allen even onbeschrijflijk mooi. Zelf Mount Robson gefotografeerd met regenboog !!!
Zijn om 19u lokale tijd (1 uur later dan BC regio) in onze B&B aangekomen. Goed centraal gelegen;
Het wordt uitkijken naar het weer voor de komende dagen en ons programma in functie van de voorspellingen aanpassen. We zien wel. Na vandaag kan onze vakantie niet meer stuk.



Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

een 1ste keer een beer in het wild is toch iets speciaals... bruine of zwarte beer?

johan 2016-09-04 08:24:12
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.