Vandaag vertrekken we weer uit Benidorm. Een dagje is goed, maar of een verblijf van een week zou bekoren...?
Bij het uitrijden van de stad zien we het gebouw ´Intempo´ staan.
Een uitblinker binnen de skyline van Benidorm is de Intempo, een uniek woongebouw vol appartementen. Als een soort torenhoge letter N staat de toren met zijn beide voeten stevig op de grond. Het gehele gebouw bestaat uit 47 verdiepingen en heeft onder meer de hoogste spa en gym van geheel Europa. Er is een buitenzwembad en restaurant, maar deze zijn slechts toegankelijk voor bewoners. Bij het voorbij rijden indrukwekkend om te zien.
De rest van de dag hebben we afwisselend, de kleine en grote wegen gereden. Het is een stuk wat we twee jaar geleden uitgebreid hebben bezocht en heeft voor ons vooral herinneringen gegeven.
Bij Torrevieja hebben we een heel stuk langs de zoutwinningsmeren gereden en zijn we bij een strandje gestopt om te picknicken.
Na een kleine 200 km rijden hebben we besloten om te overnachten Isla Plana net onder Cartagena. Het is een kleine badplaats met heel veel 'tweede' woningen.
De overnachting hebben wij in een soort gelijk appartement als dat van onszelf.
Geschreven door Bea.en.Piet.zijn.weg