De mooiste reis in Denemarken

Denemarken, Bogense

Het zachte ontwaken in de haven van Haderslev begon om 8:30 zonder wekker die afliep. De buitengewone douchecabine met wastafel en wc geïntegreerd werd door ons als ongekende luxe zeer gewaardeerd. Vervolgens moest de schipper van de dag op de leenfiets naar de supermarkt om proviand in te nemen. Bepakt en bezakt kwam ik Ronald Gerrits terug en werd snel ontlast. Een copieus ontbijt met vers brood, beroemde omeletten van Teun en een maanzaadkoffiebroodje later, maakten wij als team de Veli in een oogwenk vertrekklaar. De zeearm van 10 mijl stond allereerst op het programma. Dit werd kronkelend door een prachtig Deens landschap met behulp van alleen de genua geklaard. Buitengaats volgde het grootzeil en zette wij koers richting Bogense. Bf 3-4 7 knopen en twee dertig meter hoge bruggen later kwamen wij in de buurt. De wind zakte echter in. Harris paste de paravaan aan en zie 2 makrelen werden binnengehaald. In totaal 33 mijlen werden er door ons onder prachtige condities afgelegd toen de schipper van de dag de Veli netjes parkeerde in de box.
De makrelen werden met hulp van Deense vrienden op de barbecue gelegd en wij lieten ze ons goed smaken. Salade en pasta vervolmaakten onze heerlijke avondmaaltijd. Moe maar voldaan pzochten wij vervolgens ons bedje op. Iedereen was het eens met elkaar: dit was zonder meer een topdag geweest!

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Nou, wat een heerlijke dag en twee makrelen gevangen , super! Ga zo door. Ik mis nog wel een foto van Ron🤔

Ingrid 2019-08-07 07:56:23

Leuk tochtje en leuke foto's Veel plezier.

Desma 2019-08-07 08:07:35

Eindelijk vis gevangen Harris?

Marc 2019-08-07 08:22:53

Dit klinkt echt als een geweldige vakantiedag. we hopen dat er zo nog een paar volgen zodat jullie vol energie terugkomen van de reis.

MenM 2019-08-07 10:17:34

Oh dat klinkt heerlijk inderdaad! Ik hoop dat de wind aanhoudt!

Bas 2019-08-07 11:42:11

Het ziet er geweldig uit en we hebben vanavond samen nog eens al jullie foto's bekeken. We lopen wel wat achter bij jullie avonturen... Vast veel te druk! Geniet er nog even van!

Nelleke en Anouk en Kasper 2019-08-08 21:59:45
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.