Een korte trip met veel lol

Denemarken, Aeroskobing

Wat gaan we doen vandaag? Fietsen en golfen of varen. Eerst maar even ontbijten bij een klein bakkertje op het terras. Heel idyllisch plekje met echt een goed ontbijt. Je moet het zelf doen, je kunt pakken wat je wilt. Peter had aan onze buren beloofd dat we binnen een uur terug zouden zijn. Dat werd door de gezelligheid bij de bakker een kwartiertje later.
Toch maar varen! We begonnen met een beetje wind, maar al snel viel die ook weg. Dus dan maar naar Aeroskobing, hemelsbreed niet meer dan 5 mijl weg. Toch hebben we er 4 uur over gedaan.
In Aeroskobing is het heel druk. ondanks dat we al om 15.30 in de haven aankwamen, was er geen normale aanlegplaats te vinden.
Dan maar naast twee motorboten. Een van de eigenaren maakte zich zorgen. Hij zei dat hij een goedkoop Italiaans bootje had. Niet goed om met andere boten aan te leggen. Ook vertelde hij dat hij morgenvroeg vroeg weg wilde.
Wij hebben ons er niets van aangetrokken en zijn naast zijn buurman gaan liggen. Toch zijn we later met die man goede vrienden geworden. Een extra lijntje was uiteindelijk daarvoor voldoende.
S' avonds het dorp ingegaan om ergens te gaan eten. Het was ook daar een drukte van belang . Een hilarische modeshow, een Amerikaans stel waarmee we aan de praat raakte, die verbijsterd naar hun B&B gingen. Wat voor een vreemde kerels uit Holland hadden ze ontmoet??
Uiteindelijk om 20.45 een tafel gekregen in restaurant Mumm waar het wat eten betreft foch nog goed kwam.
Om 23.00 tijd om ons verslag in Pindat te schrijven.


Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Goedemorgen mannen, dat doen jullie goed zo te zien. Grappig dat jullie gisteravond op hetzefde pleintje zaten in Aeroskobing waar ons team 2 weken geleden een ijsje heeft gegeten. Ik ben heel benieuwd of de stuurautomaat van Lieke het gaat doen op de Veli. Veel plezier nog de rest van de vakantie.

Koen 2019-07-25 11:29:58
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.