Het was me het dagje weer wel.
We zijn eerst naar het strand gereden voor de Bailes Latinos. Dat stond al weken op onze to do list maar was er nog niet van gekomen. Iedere zaterdag en zondag zijn er van Hibernis Mare activiteiten op het strand. Yoga, Zumba, dans, volleybal en andere sporten. Op een enkele les na kun je gewoon aansluiten.
Toen wij vanochtend arriveerden liep het strand leeg met en zonder matjes. De yoga klas was afgelopen. De dansles werd even verderop de boulevard gegeven. Twee hekken bakenden het dansgebied af, er kwamen steeds meer mensen naartoe en om 11 uur begon de bachata les. Heel leuk en professioneel werd het opgebouwd, van de basispas tot een leuke voor de meesten haalbare choreografie. En zo stonden we een uurtje later het hele repertoire te dansen. Het was echt leuk!
Daarna zijn we naar de sportschool gefietst om een uurtje te trainen wat ook weer erg lekker was. Ik ben wel bang dat ik morgen de hele dag oeh en ahhhh roep want ik heb een voor ons nieuw apparaat geprobeerd en voelde ‘s middags al mijn billen. Dat wordt morgen nog wat.
Via de supermarkt voor natuurlijk een stokbroodje zijn we terug gereden en hebben de rest van de middag weer lekker op ons terras doorgebracht.
Aan het eind van de middag hebben we een rondje gelopen en zijn op visite gegaan bij Ian en Lydia. Het was even zoeken, maar we hebben het gevonden. Ze waren afgelopen vrijdag van appartement gewisseld en we waren wel benieuwd naar hun nieuwe stekkie. Het was niet de bedoeling maar we hebben daar weer zitten eten. Lydia had een heerlijke rijstsalade gemaakt. Rond 20.30 liepen we weer op huis aan om nog even lekker thuis met de beentjes omhoog te zitten.
We kijken weer terug op een mooie en zonnige dag!
Geschreven door RonEnSaskiaOpReis