We werden pas om 9 uur wakker 😳🫢🤫🫣.
Het is hier ook donker in de slaapkamer met een rolluik en we hoeven geen wekker te zetten hè, we moeten niets😃.
Op ons gemakje hebben we buiten ontbeten om ons daarna weer naar het strand te begeven.
Het was weer zeer aangenaam alleen af en toe een windje. En een van die windjes blies onze parasol ondersteboven, dat was wel jammer. En alleen onze parasol hè, niet die van andere mensen😠. De parasol heeft denk hierdoor helaas wel weer zijn beste tijd gehad😥.
Ook geen actie foto of filmpje. Daar was geen tijd voor en we hadden de handen vol met het redden van de parasol ☂️.
Ach dan maar een UV-werend shirtje 👚 aan, hoedje 👒 op en handdoek over de benen. Zo kan ik dan toch weer even blijven zitten. Het klinkt misschien heel warm maar door het windje viel dat gelukkig best mee hoor.
Vandaag ben ook ik de zee 🌊 ingelopen en wel tot mijn middel. Als je eenmaal door ben is het prima. Zo zijn we een tijdje blijven staan met de visjes om ons heen.
Na de lunch hadden we behoefte aan een kleine siësta 😴 en aan het eind van de middag zijn we naar de Spaanse Gym gelopen (2,5 km verderop) om te informeren wat het kost en te kijken of het wat is. Er staan genoeg toestellen, van alles wat, het is best groot. Je kan er alles doen en er zijn ook groepslessen. Het is bijna net als bij Gym One, onze thuisgym, alleen de toestellen zijn hier wat verouderd. Maar goed, tegenwoordig moet je van goede huize komen wil je de nieuwe toestellen van Gym One overtreffen😉.
Met de informatie op zak zijn we nog langs de supermarkt gelopen voor nog wat ingrediënten voor de pasta die op het menu stond om te maken. Dat doe ik eigenlijk altijd, een grote pan maken en wat over is invriezen. Dan hebben we altijd weer een dagje “makkelijk”.
Ook dat hebben we weer buiten zitten oppeuzelen. De rest van de avond hebben we heel gewoon op de bank gezeten en tv gekeken. Tenminste Ron, er was veel voetbal. Ik kijk mee en rommel wat aan.
Wist je trouwens dat een bal bestaat uit 20 zeshoeken en 12 vijfhoeken? Ik heb dat nog geleerd in het Bernabéu, ik wist dat nooit.
Que duermas bien 🛌.
Geschreven door RonEnSaskiaOpReis