médiéval

Frankrijk, Allègre

Médiéval, middeleeuws, toch lijkt het meer op médi-evil. Ben je na een dag sjouwen eindelijk bijna op de eindbestemming, maar ligt zo’n middeleeuws bouwsel altijd nog gemeen helemaal bovenaan op het hoogste punt. Snap ik, top plekje om te verdedigen en prachtig uitzicht over de hele regio. Na de douche en een kort middagslaapje kon ik het ook wel waarderen.

Vannacht was het een heel spektakel met lichtflitsen en bulderende donderslagen. Lekker joh, in die tent! Wat een kabaal. En ook nu valt het met bakken uit de lucht. De buien zijn fel, opgesierd met hagelstenen als knikkers, maar ook redelijk snel weer voorbij. En als je dan tegen koffietijd een kwartiertje moet schuilen komt dat best goed uit.

Ben vandaag wel lekker mijn eigen weg gegaan. Zag de weg alweer boven over de bergen dwars door de bossen ingetekend, en dat ken ik nu wel. Met behulp van mijn kaart, maps.me en Google heb ik m’n weg gevonden, best nog spannend. Want hoewel ik al dagen door de grote bossen struin, voelt het toch anders als je van de route afstapt. Daarnaast liep ik op wegen die volgens mijn hulpmiddelen niet bestonden. Maar goed, met lunch en een powerbank voelde ik me redelijk safe. Elke weg komt ergens uit.

Uiteindelijk heb ik een prachtige dag bij elkaar gewandeld, maar kwam uitgeput hier in het stadje aan. Morgen naar La Chaise Dieu. Zal me braaf aan de route houden.

Geschreven door

Al 9 reacties bij dit reisverslag

Ziet er weer uit als een mooi avontuur, geniet en wandel ze.

Davey 2022-06-02 19:39:52

Wat een k weer heb je gehad,hier schijnt de zon.Je trip zal er wel bijna opzitten,jammer want ik ga je verhaaltjes missen.je hebt weer schitterende plaatjes gemaakt.Nog veel wandel plezier !!!!!!

Mieke 2022-06-02 20:01:41

Leuk om te lezen Olga? Jammer van het weer nu even. Zaterdag lijkt een drogere dag te worden. Wellicht fijn omdat je dan (als je de route aan houdt) 23 kilometer voor de kiezen krijgt. En dat insect/vogel/vlinder waar je het eerder over had is een kolibrie vlinder.

Boudewijn 2022-06-02 21:13:53

Wat een super trip weer. Succes nog en geniet ervan. 👌

Olga 2022-06-02 21:30:18

Nou weer een mooi verslag van je laatste dagen Wat mooi weer die foto's. Wat een bijzondere vakantie weet. Kijk al weer uit naar de volgende

Marlene 2022-06-02 23:28:25

Mevrouw Ploegmans veel plezier.

André 2022-06-02 23:53:07

Wat een tocht, zo van het paadje af. Succes en mooie momenten op jouw verdere tocht.

Karin 2022-06-03 07:16:30

Ja die regen en nog wat extra zal vast niet altijd je vriend zijn, maar gelukkig klaart het altijd weer op!

Yvonne 2022-06-03 18:16:25

Gelukkig zien we op de foto’s alleen maar zon ☀️

Marij 2022-06-04 17:19:03
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.