Cabanaconde - Cusco

Peru, Distrito de Cusco

Deze blog schrijf ik vanuit het hostel Kokopelli in Cusco. Wat een super leuk hostel! Er hangt echt een hele gezellige sfeer. Echter ging er nog een lange reis aan vooraf. Gisteravond om 22:00 hadden we de nachtbus van Cabanaconde terug naar Arequipa. Toen we aankwamen moesten we 1 uurtje wachten en toen hadden we om 08:15 de bus naar Cusco waar we om 16:30 aankwamen. Deze busreis was niet heel ideaal: kleine beenruimte en de Peruanen eten de gekste en vooral meest ruikende gerechten gedurende de busreis. Ook zijn ze erg opdringerig en kunnen ze aardig duwen. Maar ach ik kan er ook wel om lachen en de busreis was zo mooi!! Echt de natuur is prachtig!
In de avond waren we in een heel klein lokaal restaurantje beland waar ze een kaart hadden voor 20 soles. En dan heb je vooraf een quinoa soepje, super lekker broodje en hoofdgerecht curry met groenten. Er zaten ook 2 Duitse meisjes die nog leuke tips gaven en de ober showde ons zijn goocheltruc, haha! Erg leuk tentje!

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

doorgewinterde bus reizigsters zijn jullie ondertussen!!

heidy 2019-12-18 10:06:57
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.