Volunteering work day 15: swimmingpool

Thailand, Tambon Phrom Buri

Om 09:00 was ik klaar wakker en voelde ik me super goed, huh?! Ik ben zelfs voor een ochtend wandeling gegaan, huh?!
Om 14:00 werden Maelle, Gayton, Fabian en ik opgehaald door taxi chauffeur PeeJay. Hij bracht ons naar het zwembad, chill! Grappig weetje; eigenlijk heet hij Jay maar als iemand ouder is dan jij dan zet je er 'Pee' voor in Thailand. Dus Peetim heet eigenlijk Tim.
Het was vrij druk in het zwembad want het was ook zó warm vandaag! Volgens mijn telefoon was het wel 36 graden. We zijn de hele middag lekker bij het zwembad geweest en 's avonds hebben we een film gekeken.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.