Volunteeringwork day 16: swimmingpool and kickboksing

Thailand, Tambon Phrom Buri

Omdat het vandaag weer zó warm was en de scholen dicht zijn op zondag hadden we besloten om met z'n alle weer naar het zwembad te gaan. Na de lunch werden Maelle, Kim, Fabian, Gaeton en ik opgehaald door de taxi. Rond 4 uur gingen we weer terug.
Op de terugweg reden we langs Tesco, dit is een mega grote supermarkt in Thailand. Maelle is gek op koken en omdat het haar laatste avond is wilt ze graag een Oostenrijks recept maken. 's Avonds aten we dus Kazeknocke. Een soort van deeg met uien en kaas, klinkt niet heel lekker maar was het wel! Echt heel lekker! Terwijl zij haar gerecht maakte samen met Fabian was ik weer aan het kickboksen samen met de Thaise jongen en Gaeton. Ik ging 'sparren' met de Thaise jongen en hij maakte me he-le-maal in! Zo klein en mager maar zó sterk, haha!
Na het eten hebben we weer een film gekeken met z'n 4e.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.