Jeeej Robert is vrij vandaag en we gaan kayaken! Hoe leuk! We zijn naar een ander strandje gekayakt en hebben daar nog even gechilld. Het water daar was zó mooi helder dat je alle visjes zag.
We kwamen rond half 6 pas weer terug. Hier zagen we Max en Sharlene en met hen hebben we gezellig gegeten bij het hotel.
Midden op het strand was een héél groot scherm waarop 's avonds de movienight gehouden zou worden. Dit is altijd 1 keer per jaar en er komen zóveel Filipijnen op af! In de namiddag was er een dj, deze was super goed!! En om 21:00 begon de film. Wij zijn de 2e helft van de film gaan kijken samen met Elsie en haar vriendinnen. Heel gezellig! Daarna hebben we nog een drankje bij club Epic gedaan... Leuke dag zo!
Geschreven door Lisa.on.the.road