Tulum - Coba - Vallodadid

Mexico, Chemax

Yesss bucket list item afgestreept: zwemmen tussen de schildpadden!! Vanochtend zijn Julia en ik na een heerlijk ontbijt (brood met ei) in het Mama's hostel naar de Grand Cenote gegaan. Bij aankomst waren we meteen impressed. In het midden van de grotten zat super mooi helder water en we zagen meteen een paar schildpadden. We hadden snorkels gehuurd en sprongen gelijk het water in. Het was zo prachtig onderwater! Van visjes, rotsen tot vele schildpadden. Echt wat een gave ervaring! Ik zwom gewoon echt naast schildpadden!!
Na de grand cenote hebben we weer een ijsje gehaald bij dezelfde ijswinkel als gisteren en liet de medewerkerster ons veel smaken proeven, super lieve vrouw. Daarna even de tas opgehaald en op naar de Collectivo. Dit is de naam voor het plaatselijke busje. Echter reed die niet want er waren niet genoeg mensen, Mexico hè haha! Daarom namen we een taxi naar Coba. Dit is een stadje waar een gave ruïne zit met 130 reden die je nog mag beklimmen. Dit was super vet! Wel eng moet ik eerlijk zeggen want de treden waren soms een beetje glad en heel ongelijk. 1 vrouw gleed onderaan ook uit en iedereen schrik schrok zich dood! Bovenaan de ruïne was een prachtig uitzicht over de jungle. Dat was de klim wel waard! Vervolgens zijn we met de lokale bus binnen 1 uurtje naar nieuwe bestemming Vallodadid gereisd. Bryan, de jongen uit de VS, had hetzelfde hostel genaamd Naj Tunich als wij geboekt en wachtte ons al op. We zijn met z'n 3e wat gaan eten en vervolgens richting een kasteel gelopen waar een lichtshow gehouden werd. Super leuk en origineel: ze vertelden over de geschiedenis van Valladolid door middel van tekeningen via een projector. Hierna hebben we nog wat rond gelopen door de stad en zagen we nog een erg mooie kerk. Goede eerste indruk van deze nieuwe stad!

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

wat een geweldige foto's!! Sprookjesland.....

heidy 2019-10-16 10:50:31
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.