Kuala Lumpur day 2: China Town

Maleisië, Selangor

Vanochtend begon heel gezellig met een ontbijtje in het hostel samen met een paar andere backpackers. Vervolgens ben ik samen met een meisje uit New York op pad gegaan. Door Kuala Lumpur rijdt een gratis local bus en die rijdt door heel de stad. Kan je nagaan hoe groot deze stad is! Wij namen deze bus richting China Town. Was leuk om te zien maar niet heel bijzonder. We hebben lekker rondgeslenterd en heerlijk gelunchd.
's Avonds ben ik nog naar even naar een shoppingmal gegaan en rond 22:00 lag ik in bed. Morgen gaat om 05:50 mijn wekker want ik vlieg naar Robert in de Filipijnen jeeeej!!

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Lisaaa, wat heb je al een super mooie reis gemaakt zeg, ben zo trots op je! Geniet van je laatste maand en tot snel! 😘

Myrthe 2017-03-31 11:22:31
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.