Weet je wat ik zo leuk vind aan reizen; elke dag is anders. Je planned niet, je kijkt gewoon waar je zin in hebt.
Zo werd ik deze ochtend wakker en het regende onwijs hard buiten. Om 11 uur moesten we uitchecken en zouden Lisanne en ik meteen doorgaan naar ons nieuwe hostel. Eenmaal aangekomen bij het hostel bleek dat de check-in tijd pas om 13:00 uur is. Ja dat is balen... Wat ga je nu doen in de regen met je zware backpack? Tuurlijk! Je duikt een super schattig, knal roze cafeetje in en daar zit héél toevallig ook een Nederlands meisje. En dat Nederlandse meisje blijkt ook nog eens héél erg gezellig te zijn!
En voordat we het wisten was de tijd van 13:00 naar 17:30 voorbij gevlogen! We hadden zulke leuke en ook goede gesprekken. Bijzonder is dat, hoe je met een 'vreemde' uren lang kan zitten praten.
Na het café zijn Lisanne en ik samen wat gaan eten. Ofcourse; rijst met curry en kip. Love it!
Om 20:30 hadden we weer met Thoison afgesproken, het local meisje van het reisbureau. Toen we bij het reisbureau aankwamen was ze op haar Joekalille (kleine gitaar) aan het spelen. Zo leuk!
Lisanne is zangeres als beroep en begon natuurlijk meteen te zingen. Dus zo zaten we daar in het reisbureau met z'n 3e aan het zingen en gitaar spelen. Zo grappig!
Al gauw vroeg Thoison of we het leuk vonden om bij haar thuis muziek te maken. Tuurlijk vinden we dat leuk! Ook heel erg leuk om te zien hoe een local woont. Haar kamer is vrij klein met 1 tweepersoonsbed, 1 kast en 1 makeuptafeltje. De wc en douche kop waren in een kleine ruimte ernaast en ze had een heel klein balkonnetje.
Uiteindelijk zijn we nog ruim 3,5 u bij haar thuis geweest om muziek te maken. Wat een leuke ervaring weer! En zo zie je maar weer; een regenachtige dag kan net zo leuk zijn!
Geschreven door Lisa.on.the.road