Sapa - Hanoi - Ninh Binh: bus life

Vietnam, Ninh Binh

Vanochtend werd ik om 06:00 uur wakker door de wekker in het guesthouse. Vervolgens begon om 07:00 mijn eeuwige bustocht op naar Hanoi. Echt, hoe chill de heenweg ging in de slaapbus, hoe k*t deze terugrit was. De buschauffeur stopte zó vaak, er leek wel geen eind aan te komen. Om 14:00 kwamen we aan in Hanoi. Natasja moest om 14:30 op het vliegveld zijn, dus het ging allemaal net aan goed.
Omdat ik toch al in het 'busritme' zat boekte ik ook nog maar de bus naar Ninh Binh om 18:00. Deze rit duurde maar 2 uur gelukkig. Ik ontmoette bij de bushalte 2 Zwitserse meisjes en met hen ben ik, na de busreis, naar het hostel gelopen. Het hostel is een oud trein station, zo grappig! Achter het hostel loopt ook nog steeds een treinrails en er zijn leuke station details zoals de 'stationstoeltjes'.
Verder heb ik samen met de 2 Zwitserse meisjes nog wat gegeten bij een super grappig eettentje waar The Voice Viet op tv was. Hoe leuk!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.