Cambodja - Laos

Laos, Vientiane

Whieee exciting vanavond vloog ik naar Laos!
Gisteravond had ik de hele avond gechilld met 2 Nederlandse meisjes en vanochtend heb ik gezellig samen met hen ontbeten. Na het ontbijt ben ik mijn spullen gaan inpakken en om 15:00 stapte ik in de tuktuk op naar het vliegveld van Phnom Penh. Om 18:00 vloog ik namelijk naar Vientiane, Laos! Na een korte vlucht van 1.5 uur kwam ik aan in Vientiane en weet je wie er op mij stond te wachten... Lianne! Het meisje uit Velserbroek met wie ik naar Bangkok gevlogen was. Hoe leuk! We hebben samen de taxi genomen naar Dream House Hostel. Nadat we onze spullen gedropt hadden zijn we wat gaan eten en hebben we héél veel bijgekletst. Super gezellig!

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Hoi Lisa, Wat leuk dat je nu weer met Lianne kunt bijkletsen en waarschijnlijk ook samen wat van Laos kunt bekijken. Stoere meid! Veel plezier! Groetjes uit Spaarndam

Hella 2017-02-02 15:30:07

Hi Hella! Ja leuk he!! Dank je wel! Liefs!

Lisa.on.the.road 2017-02-02 16:29:06
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.