OMG, de leukste dag van het jaar: oud en nieuw!! Wat heb ik genoten van deze dag!
Om 16:00 namen we de ferry van Koh Tao naar Koh Pangang. We vieren hier namelijk oud en nieuw met een full moon party, jeeej!
2 uurtjes later kwamen we aan op het eiland. Na wat rond gesnuffeld te hebben zijn we ons gaan 'klaar maken'. Dit deden we niet in een kamer met make up maar op straat met bodypaint! Zo gaaf!! We hebben onze hele lichamen onder gepaind met glow in the dark paint en het zag er zo gaaf uit!
Om 21:00 begonnen we met feesten. Op het hele eiland was wel wat te vinden en iedere straat was anders. Zo belandden we eerst in een straat vol met Engelsen en vervolgens in een Spaanstalige straat met alleen maar Spaanse muziek. Om 23:30 kwamen we aan het op strand waar het échte feest is. Overal op het strand waren dj's te vinden en zag je mensen dansen, heerlijk!
Om 07:30 ging de ferry terug. Helaas was de zee mega wild en was iedereen inclusief ik zeeziek en deden we er 3 uur over om terug te komen op Koh Tao.
Ondanks dat was het echt fantasisch!!
HAPPY NEW YEAR!
Geschreven door Lisa.on.the.road