Adventure starts!

Thailand, Bangkok

Hier zit ik dan! Op mijn bedje in het hostel in Bangkok. OMG, ik ben gewoon in Azië! Ondanks dat ik er nu al ruim 8 uur ben besef ik het nog niet helemaal. Het grote avontuur begon allemaal vanochtend (3 nov) om 13:00u toen ik werd uitgezwaaid op Schiphol door mama, Hella, Roos en Eline. Zo onwijs lief dat ze mee gingen! Na een dikke knuffel liep ik samen met mijn 2 reismaatjes Lianne en Donna door de duane. Lianne en Donna ken ik via de website Reismaatjes.nl en zij vonden het net als ik heel fijn om samen met iemand de reis te beginnen. Dus na een gezellig drankje in Haarlem twee maanden geleden hadden we besloten om met z'n 3e te gaan vliegen.
Dus ja, daar stonden we nu dan; alle 3 met onze backpacks op Schiphol. Op naar het eerste vliegtuig richting Kiev! Na 3 uur vliegen moesten we overstappen op een ander vliegtuig richting Bangkok. Tijdens de 2e vlucht had ik een hele gezellige buurman en de tijd vloog voorbij! Toen we geland waren begon eigenlijk het echte avontuur pas... Hoe komen we nou bij ons hostel?! Gelukkig wist de buurman het en een uurtje later zaten we met z'n 4e in de metro. De metro reis in Bangkok verbaasde me zo erg! Die contrasten zijn echt zo groot, wauw! Helemaal achterin zijn enorm grote gebouwen en een klein stukje ervoor zijn er afgetanste hutjes waar de mensen in wonen. Voor de hutjes loopt weer een riviertje met palmbomen en dan zie je opeens weer een luxe zwembad. Zo bizar! Ik zag zulke grote verschillen onderweg!
Eenmaal aangekomen bij het hostel zagen we Lisanne, zij is ook van Reismaatjes.nl. Nadat we onze kamer kregen gingen we met z'n 4e de buurt verkennen. Echt wat een bizarre en vooral chaotische stad! 's Avonds zijn we naar Khao San Road gegaan, een bekende en drukke straat in Bangkok. We hadden hier lekker noedels gegeten bij een straattentje. Deze krijg je dan ook op een plastic bordje en je zit op een plastic stoeltje midden op straat, fantastisch!
En nu lig ik uitgeteld op bed. Zoveel indrukken op 1 dag heb ik nog nooit gehad!

Geschreven door

Al 10 reacties bij dit reisverslag

Goed begin Lisa! Lekker genieten👍

Hella 2016-11-04 16:51:05

Leukkk lisie!!!

Bianca 2016-11-04 17:49:00

He Lisa! Wat een leuk verslag! Heel veel plezier tijdens deze fantastische reis! Liefs

Cherelle 2016-11-04 18:01:37

Super leuk te lezen lies!! 😘😘

Britt 2016-11-04 19:14:25

Goed begin Lieske. De eerste dag al zoveel indrukken en dan toch n blog! Good work en super leuk om te lezen. 😘

Iris 2016-11-04 21:25:32

Super leuk om te lezen maat! Hoor het je al helemaal vertellen en je dol enthousiast worden😁. Tof om zo op de hoogte te blijven van al je verhalen veel plezier girl !!

Anouk 2016-11-04 21:49:20

Hoi Lisa, wat ontzettend leuk om je te volgen in het verre Azië. De 1e dag al zoveel indrukken. geniet ervan

Anita 2016-11-04 22:47:42

Zo snel al een verslag! Ik ben nu al benieuwd naar je volgende avonturen!

Devra 2016-11-04 23:39:33

Mooi beschreven Lies! Het avontuur is begonnen, ben benieuwd naar al jouw verhalen.

Lotte 2016-11-05 10:52:31

Leuk dat ik met je mee mag reizen! Voor Iris ook fijn, heeft ze s'morgens weer wat te lezen. Deze site heb ik ook gebruik die weken dat we naar Amerika waren! Veel plezier

hermas.avonturen 2016-11-05 21:36:09
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.