Geschreven door Zwervende.Eik.op.Pelgrimstocht
Zomaar een gedachte; kun je een groot deel van je reis pakket naar het postkantoor van de volgende standplek sturen? Dan haal je het daar weer op. Al scheelt het maar voor bepaalde stukken. Op stukken van je reis waar je ongeveer in kan schatten hoever je loopt.
marianne van der Veen 2025-04-23 16:11:03
Ik heb veel respect voor jou, Marieke, voor wat je onderneemt, met zo veel vertrouwen . Gewoon Prachtig 🤗‼️
Van Bavel Marie 2025-04-23 16:11:24
Mooie foto's Marieke, De oude spoorweg vertrekt in Aarschot, ik heb er vroeger nog dikwijls een goederentrein en zelfs de DVT ( Dagelijkse (Duitse) Verlofgangerstrein die Belgische militairen vervoerde) weten passeren. https://www.4ciemat.be/dvt.html
Dirk 2025-04-23 16:19:52
@Marianne van der Veen: bedankt voor de tip. Dat had gekund, maa in de praktijk voornamelijk om twee redenen niet: 1) dat zou verschrikkelijk duur zijn (want groot en zwaar, anders is het de moeite niet), en 2) ik weet echt nooit wanneer ik waar zal zijn, zodra ik België uit ben - de basisroute is niet meer dan dat: een basisroute, een kompas.
Marieke 2025-04-23 16:50:11
Marieke Omdat het nieuws zo vaak over alle zelfde ellende gaat in de wereld van vandaag ban ik eigenlijk al heel de dag aan het denken hoe ik er kan voor zorgen (als je dat ziet zitten) dat de komende weken eens Gert Verhulst in de tafel van Gert een live verbinding met jou doet, zodat je aan een heel breed publiek kan uitleggen waarom je deze tocht onderneemt en waarom het zo belangrijk is om dankbaar voor de aarde te zijn. Ik heb alvast al de naam en het mailadres van de eindredacteur van dat programma gevonden. Zo tof dat je eerste twee dagen goed verlopen zijn.
Geert Degrande 2025-04-23 17:29:03
Oh Marieke, zo goe bezig! Dankbaar!
Anne Martine 2025-04-23 17:52:57
you are truly an inspiration, mijn grote held echt waar! Subliem wat jij presteert. Respect Marieke
Ilona 2025-04-23 18:29:43
@Geert Degrande: doe maar, ja, dank je wel! Hoe groter het bereik voor deze tocht, hoe beter! :-)
Marieke 2025-04-23 19:03:27
@Geert Degrande 'k heb vandaag voor het eerst 'De tafel van Tine '(Embrechts) gezien op GoPlay (is iets soortgelijks). @Marieke is dat Berkemus in Morkhoven of Noorderwijk. Daar heb ik nog familie wonen. Dag 2 zit er al op... Gaat goed!!!
Terry 2025-04-23 19:14:30
Succes Marieke. Het is goed begonnen. Volhouden maar!
1cent1km 2025-04-23 20:47:21
@Terry: 't was café Berkemus in Morkhoven.
Marieke 2025-04-23 23:08:00
Amaai, petje af, Marieke! Jij bent vertrokken - en wat een prestatie! Nu al, op dag 2 vind ik het al een prestatie hoe jij tot hier geraakt bent, want eigenlijk heb jij NU AL een heeeeele weg afgelegd, hé ...om tot hier te komen... Indrukwekkend projekt! Zooooo mooi hoe jij dat aan pakt! En jouw fotos zijn effenaf prachtig!! Ze nemen ons mee op stap... Hé, en ik moest 2 keer kijken om zeker te zijn dat jij het wel bent op het filmpje!! Whow! Wat een transformatie! En meteen ook al wat gewicht minder om mee te sleuren! LOL! :-) Ik wens jou van harte een schitterend, hartverwarmend en verrijkende pelgrims-tocht, prachtmens dat jij bent! Veel liefs op jouw reis!
Stéphanie (Steffi) 2025-04-24 00:03:32
LIeve Marieke, Marc en ik wensen jou een zeer voorspoedige reis toe met al het moois dat jij nu gaat tegen komen. Wij blijven jou stilletjes op de achtergrond volgen. Knuffels, Marc en Marijke
Marijke 2025-04-24 06:29:35