Met de Jeep om Moab, Onion Creek, Thomson Canyon en Gemini Bridges

Verenigde Staten, Moab

Het was een ge-wel-di-ge dag!
Vanmorgen zijn we met de Jeep naar Onion Creek Road gereden over de scenic byway 128. Die laatste alleen al is prachtig, slingerend langs de Colorado tussen gigantische rode muren van uitgesleten rotsen. Helaas onmogelijk om de werkelijkheid met foto's weer te geven.
Op de Onion Creek Road reden we tig keer door het kreekje, het water spetterde meestal hoog over de motorkap en over de ruit. We zijn vaak gestopt om rond te kijken en af te koelen in de kreek.
Later kwamen we hogerop in de bergen, langs een ranch. We vragen ons nog steeds af hoe ze daar komen, want de andere weg naar de ranch was ook niet mooi glad... We reden die weg via Thomson canyon en kwamen zo weer uit op de 128. Er zaten een paar 'rare' stukjes tussen, 1x moest de Jeep in laag-4wd om het te redden.
Het laatste stuk ging door bos en struikgewas, heel anders, maar ook mooi.
Omdat we nog een paar uur hadden voordat de Jeep ingeleverd moest worden, besloten we naar de Gemini Bridges te rijden, 7 mijl stond er (ca 11km), niet zo ver 🙂
Vrijwel direct ging de 'weg' steil omhoog over rotsplaten met soms treehoge hoogteverschillen ... ietsie anders dan verwacht. Maar een weg terug was er niet, dus tsja...
Wel een gave ervaring, maar het was echt wel even slikken soms. Morgen hebben we vast spierpijn 😉
Eenmaal aangekomen bij het punt waarvandaan we nog een kort stukje moesten lopen, kwam er een auto van de andere kant. Een Amerikaan, type cowboy, stapte uit en antwoordde op onze vraag dat die weg wel real easy was. We besloten meteen dat we die weg terug zouden nemen, want al bij het naar boven rijden was de gedachte dat we ook weer terug moesten niet bepaald aanlokkelijk..... De trail naar de bruggen was simpel (wel warm natuurlijk, maar dat weten we inmiddels). Ineens waren de bruggen er, vlak tegen elkaar aan. Eigenlijk een brede brug waar bovenin ook een spleet was gekomen. Onmogelijk om fatsoenlijk op de foto te krijgen, maar het was er weer erg mooi 🙂
De andere weg terug was inderdaad erg easy, wel wasbord-achtig, maar verder ook nog wel met een gewone auto te rijden.
Terug in Moab moesten we de Jeep aan de buitenkant wassen, aftanken en inleveren; we hebben 3 mijl meer gereden dan wat inclusief is, maar dit laten ze maar zo :-)
Een nieuwe geweldige dag is weer bijna ten einde.

Geschreven door

Al 10 reacties bij dit reisverslag

Wat gaaf om een Jeep te huren zeg, het grootste voordeel is wel dat je dan echte rust hebt en niet tussen de drommen toeristen staat. Supergaaf!

Hans de Vries 2017-07-20 07:24:17

Wat een geweldige foto's en wat een avontuur is dat geweest, dit vergeten jullie never nooit meer. Mooiste foto die eekhoorn 😂😂😂 nee hoor wel een supergave

Joske 2017-07-20 08:36:50

Super met zo'n jaap! Wauw.

Annette 2017-07-20 09:39:52

Die eekhoorn zat met zijn mobieltje hoog boven in de boom voor het beste bereik. Gave foto. En de weg naar Gemini bridges, ik denk de donkere richel, net onder de bovenste richel op de foto. Wat een mooie dag hebben jullie gehad en de foto's zij. Al heel mooi, kan je nagaan wat jullie in het echt hebben gezien, hoe doet je rug het Inge?

Ilse 2017-07-20 09:47:11

Wat prachtig allemaal!

Marten 2017-07-20 09:54:52

We hebben bij Onion Creek niemand gezien, in het bos 2 houtzagers en bij de bridges 6 mensen (stond dat die route altijd heel druk bereden werd, ook door hikers en fietsers). Heerlijk zo weinig mensen :-) Jasper zag die eekhoorn, hij riep 'eekhoorn in de boom', ik stop, wij kijken, al dacht ik dacht 'die zien we natuurlijk niet', zit dat rare beest bovenop :-D Hij bleef ook gewoon zitten, hij was aan het eten :-)

Volgenjullieme-e 2017-07-20 15:20:59

heul mooi, prachtige foto's.

Miriam 2017-07-20 18:36:48

Super stoer, fantastisch mooie foto's!

Herma en Guus 2017-07-20 22:22:28

Wat is het daar toch bizar mooi! Heerlijk om te doen, dat Jeepen en prachtige foto's!

Monique Tijmes 2017-07-21 07:47:20

Wauw, als bas iets groter is ga ik is uitzoeken of wij deze reis ook kunnen doen! Wat gaaf

Daphne 2017-07-21 13:38:45
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.