Van Yucca Valley naar Carlsbad

Verenigde Staten, Carlsbad

Vanmorgen na het ontbijt, de koffers weer in de auto ๐Ÿš— en we gaan we verder naar het volgende plek.
We rijden eerst naar Palm Springs, daar staat een groot beeld van Marilyn Monroe.
Even een foto tussen haar benen maken, tja voor de nieuwsgierige onder ons, ja ze heeft ook een slipje aan. ๐Ÿคฃ๐Ÿ˜‚.
We hebben toch ook stiekem even omhoog gekeken. Haha.
We lopen nog even wat door de hoofdstraat, maar het is zondag, dus er was ook niet echt veel open.
Dan rijden we weer wat verder, naar het graf van Frank Sinatra en zijn vrouw Barbara Sinatra.
Daarna gaan we verder, we rijden vanuit Palm Spring richting de Salton Sea. Onderweg zien we heel veel palmbomen velden langs de weg.
We slaan af, richting Anza-Borrego Park. Het is hier echt warm, we zien vandaag ook weer 26 graden verschijnen.
Bij een grote zandvlakte staan op diverse plaatsen, campers die daar met buggy’s, crossmotoren of zo, aan het crossen zijn door de woestijn.
Wat verder komen we bij Borrego Springs, daar staan diverse verschillende sculpturen, echt heel mooi gemaakt.
Een indianenhoofd, schildpadden, een patertje met hond, een mijnwerker met ezel, een jeep op een rots, een draak, olifanten en nog veel meer.
Iemand heeft echt goed zijn best gedaan om deze sculpturen te maken.
We kijken even op Google Maps of we ergens wat kunnen drinken en eten, want het is ondertussen lunchtijd.
We komen terecht bij de plaatselijke golfclub. We eten er even wat en gaan dan weer verder. Stoppen nog bij een paar sculpturen en verlaten dan het dorpje.
We rijden weer de berg op en dan na een tijdje berg op te hebben gereden, is er een mooi uitzicht over het dal. Ik stap uit en hoor ergens iets. Ik kijk die richting op en zie een Big Horn Sheep op de berg ๐Ÿ”๏ธ staan.
Ik roep iedereen dat ze snel moeten komen kijken en ja hoor, deze hebben we nu allemaal gezien. Hij loopt aardig vlotjes over die steile wand.
Wat verder staat er op een bord, dat de Big Horn Sheep, The Icon of the Desert is.
Aan de andere kant van de berg begint het landschap te veranderen, het wordt groener, meer bomen.๐ŸŒด ๐ŸŒณ
We komen langs sinaasappelbomen ๐ŸŠ, citroenbomen ๐Ÿ‹, mandarijnenbomen. Overal hangt er voldoende fruit ๐ŸŠ aan.
In het stadje Ramona stoppen we even, daar hebben ze mooie muurschilderingen en leuke huisjes. We doen er even wat drinken en dan vervolgen we onze reis voor het laatste stukje.
We komen rond de schemer aan bij ons hotel in Carlsbad.
Het hotel staat aan de kust van de Pacific Ocean. Onze kamer het Oceanview, nou echt prachtig!
Het is niet helemaal helder, maar de foto’s zijn er daarom niet minder om.
We lopen ‘s avonds even het stadje in, om daar wat rond te kijken. En we eten vanavond bij een Italiaan.
De Wifi is heel slecht waardoor de foto’s niet geüpload worden.
Jammer, hopelijk lukt het zo snel mogelijk. ๐Ÿ˜Œ

Geschreven door

Al 9 reacties bij dit reisverslag

Ik heb de fotoโ€™s tot en met Marylin Monroe. Het verhaal staat er helemaal op. Volgens mij weer een mooie dag Groetjes Leny

Leny 2024-02-26 09:15:56

Pieter staat wel heel nadrukkelijk naar boven te kijken bij het beeld van Marylin Monroe! ๐Ÿ˜‰.

Anton Domenie 2024-02-26 09:34:10

Mooi standbeeld, de mensen die er onder staan natuurlijk ook ๐Ÿ™‚

Lia Welten 2024-02-26 11:38:23

So, flink beeld zeg

Corina en rober10 2024-02-26 12:28:27

๐Ÿ™ƒonder de rok. Schade dat we geen foto's zien. Maar jullie hebben zo te lezen weer een hele hoop gezien. Zels een schaap. ๐Ÿ‘En oja wij waren in september met jullie ook in Karlsbad in de Nockberge. Scheelt maar een paar km๐Ÿ˜… Fijne dag vandaag en tot het volgende verhaal. Veel plezier nog.Geniet die paar daagjes nog maar lekker hoor.Groetjes

Henneke 2024-02-26 14:49:06

Wat een fraaie rondreis! Ziet er fantastisch uit, met volop verschillende activiteiten en leuke verrassingen ๐Ÿ˜„

Sjoerd 2024-02-26 21:25:33

Ook mooie fotoโ€™s hoor vooral die zonsondergang. Groetjes ma

Leny 2024-02-27 08:56:11

Elke dag weer een plezier om je verslag te lezen en de foto's te zien. Wat een natuur en het blijft me elke keer verrassen wat je onderweg tegenkomt en ziet....

Desirรฉe 2024-02-27 09:59:04

Leuk al die beelden onderweg. En de tegels van beroemdheden mooi hoor. Weer veel gezien op deze dag.

Tiny 2024-02-27 21:21:08
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.