Van Vancouver naar Schiphol en door naar de May

Nederland, Drimmelen

Vandaag laatste dag in Canada. Echt jammer.
We vliegen pas om half 5, dus gaan we eerst nog even naar het outletcenter Mc Arthur Glenn. Dat ligt heel dichtbij het vliegveld. Ze hebben niet echt veel wat wij leuk vinden. Het lijkt er meer op alsof alles op de Japanners gericht is. En die hebben toch echt wel een heel andere smaak dan wij ๐Ÿ˜‚๐Ÿคฃ
Rond half 1 rijden we naar Alamo om onze huurauto in te leveren.
Dat is zo gepiept. We lopen naar de terminal waar we in moeten checken en omdat we option plus geboekt hebben kunnen lekker door een aparte korte rij. Das wel fijn. Daarna nog even lekker buiten gezeten voordat we door de douane gaan. Na de douane willen we nog wat eten, maar die rijen zijn wel zo lang, dat we daar maar van afzien. Om half 4 gaan we boarden, net na half 5 vertrekken we, het is 9 uur en 4 minuten vliegen. We vliegen vooruit in de tijd, dus landen we rond 10.50 uur. Het was best een vlotte vlucht. Even dachten we nog dat we ergens een tussenlanding moesten maken, want een paar rijen voor ons wordt er een vrouw onwelle ligt in de gangpad. Na een tijdje knapt ze gelukkig toch weer op.
De koffers hebben we vlot en ook de shuttlebus naar Parking P3 kunnen we gelijk instappen.
Rond 1 uur zijn we weer op de May, na een paar kleine files.
De wasmachine aanslingeren en nu de dag vol zien te maken zodat we uit de jetlag komen.... ondertussen zijn we al wel 22 uur wakker (het is nu 14.45 uur)
En nagenieten van weer een super mooie vakantie.

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Welkom thuis van een prachtige vakantie. Bedankt voor de mooie foto,s. Wij zijn ook net terug van Drimmelen,hadden we een Picknik van de Zonnebloem was best druk wij zaten bij mensen uit Drimmelen.was best gezellig. Groetjes Leny en Wim

Leny 2019-06-15 15:01:18

Welkom terug op de May, hopelijk komen jullie de dag nog goed door ivm de jetlag, bedankt voor de leuke verslagen en de mooie foto's, was weer leuk om jullie te volgen ๐Ÿ˜˜

Lia Welten 2019-06-15 15:01:42

Welkom thuis.

Tanny 2019-06-15 15:14:06

Welkom thuis. Was weer leuk om jullie te volgen.

rober10-en-corinas.reizen 2019-06-15 15:52:18

Welkom thuis

M&R 2019-06-15 16:26:01

Bedankt voor je leuke verslagen . Back to real live now๐Ÿ˜˜

moniquevdschriek 2019-06-15 17:48:27

Wat een schitterende vakantie zeg met prachtige foto's. ๐Ÿ˜ Blij dat jullie weer veilig thuis zijn gekomen.

John en ella 2019-06-15 21:10:25
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.