Kasteel Hohenzollern, Tübingen, Ritten Sport Museum

Duitsland, Hohenzollern

14 juni 2022

Vandaag moesten we vroeg ontbijten, want dit kon maar tot 9 uur. Normaal gingen we dan pas ontbijten.
We hadden al tickets online gekocht voor Kasteel Hohenzollern.
Ons tijdslot was tussen 11.00 en 12.00 uur.
We waren rond half 11 op de parkeerplaats en we moesten nog 25 minuten wandelen naar het kasteel. Dus we waren mooi op tijd boven.
We mochten op ons eigen tempo door het kasteel wandelen, als je maar het rode tapijt bleef. Ahum, de bocht afsnijden was niet toegestaan, want dan raakte je het parket, en dat mocht niet.
Vanuit het kasteel kon je schatkamer in. Hier mocht je geen foto’s maken i.v.m. de verzekering.
In het kasteel zelf was het wel toegestaan.
Daarna gaan we eerst maar op het terras wat drinken en een taartje eten.
Dorstig weer was het zeker wel, want de temperatuur is aardig warm.
We lopen nog door de kazematten en komen aan de buitenkant van het kasteel uit.
Vanuit hier rijden we naar Tübingen. Het eerste stukje dat we de stad in lopen ziet er beetje vervallen uit. Maar wat verder op wordt de stad toch weer wat fraaier!
We lopen een rondje, zien een leuk terrasje voor de kerk, daar gaan we wat drinken en een “klein” broodje eten.
We gaan nog naar de Neckar-Mauer. En lopen door een parkje terug. Onderweg vinden we nog een Geocach.
Het is al einde middag, maar we kunnen toch nog snel even naar het “Ritten Sport Museum”. Ja ja die vande chocola 🍫. Heerlijk. Het museum stelde niet veel voor, maar je kon wel lekker een chocolaatje proeven,mmmm.
Daarna natuurlijk naar het winkeltje om wat lekkers in te slaan. Nu hopen dagje chocola 🍫 de warme temperaturen voor de komende dagenlang overleeft.
Het is ondertussen weer tijd om terug richting het hotel te gaan.
We eten hier weer een heerlijk maaltijd. Na het eten lopen Tanny en ik even naar de bank om wat geld te pinnen.
Buiten onder het afdak doen we nog een afzakkertje.

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Zo te zien hebben jullie een geweldige vakantie! Heel veel plezier nog! 😘

Kees en Geraldina 2022-06-14 23:16:41

Mooie foto’s en museum wat is het daar mooi zeg. Nog gezellige dagen. Groetjes Leny

Leny 2022-06-15 09:01:08

Laat ie fijn wezen ,eerst het kasteel met ridder uitrusting en dan Ritter Sport chocolade, past toch prima samen. En savonds noch een riddermaaltijd heerlijk toch. Uitstekende reiseleiding toch!!

Henny 2022-06-15 13:01:48

Mooie foto's, lekker genieten van de chocolade...😘

Lia Welten 2022-06-15 18:38:25

wat een mooie vakantie met zijn vieren. Lekkere chocolade. Geniet ervan . groetjes

mariella 2022-06-15 20:45:35

Flinke klim geweest naar boven maar de moeite waard. Lekker chocolade uitgezocht zeker .of is het nu chocomelk geworden.😉

Tiny 2022-06-16 19:25:38
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.