Dagje Joshua Tree Park en Pioneertown

Verenigde Staten, Cottonwood

Vandaag naar Joshua Tree Park.
We moeten eerst zo 65 km rijden tot de ingang van het park.
Daar vragen we bij het visitor center een kaart en info.
Hij vertelt ook nog het verhaal van U2, zij zaten in motel Harmony in Twentynine Palms. Waren klaar met het opnemen van het album. Daarna was Bono het Park ingegaan en hebben ze besloten het album Joshua Tree te geven. Echter wilde ze in het park foto’s maken van de bomen, maar de toestemming zou 2 dagen duren en dat vonden ze te lang. Dus de boom die op het album staat in genomen ergens op de weg richting Las Vegas.
En dan beginnen we aan de route door het park.
Als eerste komen we bij Cholla Cactus Garden. Een trail van een minuut of 10 door een cactus tuin. Met wel allemaal dezelfde soort cactussen. Staat wel bij de ingang dat ze gevaarlijk zijn. Er staat zelfs een 1e hulp kistje bij. Dus maar niet te dichtbij de cactus gaan staan ๐ŸŒต. Het zijn er best veel.
We rijden verder en vanaf White Tank komen de Joshua Trees in zicht. Eerst een paar, maar het worden er steeds meer. Er zitten ook hele grote bij. Dan rijden er naar Keys View. Hier heb je een prachtig uitzicht op Palm Springs dat 32 km verderop ligt. Ook zie je de St. Andreas breuklijn heel goed vanaf hier. Op de foto zie je een rechte lijn in de aarde, dat is de breuklijn. We rijden dezelfde weg terug. Stoppen nog even bij onderhand een bos met Joshua Trees. Daar is ook de Tree of Life. We verlaten het park aan de noordwest kant, eten daar even een broodje. En gaan dan naar Pioneertown. Dit is een oude filmset, waar vroeger de cowboy films werden opgenomen. Blijkbaar is er alleen in het weekend wat te doen want het stadje ligt er verlaten bij. Maar voor foto’s is dat altijd leuk.
Rond half 5 weer bij het hotel. Kunnen we weer lekker een duik in het zwembad nemen. Want ook vandaag is het weer 41 graden.
Na het eten op zoek naar het beeld van Marilyn Monroe, maar dat was er niet meer. Is nu een groot bouwterrein.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Heel herkenbaar. De boom van U2 is in death valley en ligt inmiddels plat op grond.

M&R 2018-09-19 06:18:12

๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ word bang van the shadow !! Mooie foto's wederom ๐Ÿ˜˜

Lia Welten 2018-09-19 09:15:04

Super mooi

Corina en rober10 2018-09-19 14:19:37

Wel rustig in de parken,loopt er ook in de weg als je foto,s wilt maken. De schaduw van Pieter is wel leuk. Pieter wat cowboy kleren aan en je zou een echte cowboy zijn.

Leny en Wim 2018-09-19 18:31:14
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.