Vandaag langs de kust gereden richting Furnas.
Af en toe even een stop om wat te bekijken. Het mooie uitzicht, een leuk kerkje en mooie haven.
Maar als we een bord volgen van een uitzichtpunt moeten we door een wel heel nauw straatje. Aan iedere kant een paar centimeter. Gelukkig geen tegenligger. En Gelukkig is Pieter een goeie chauffeur. Komen we boven kunnen we niet meee verder. Moeten we daar ook nog straatje keren. En het uitzicht viel nog tegen ook.
In Vila Franca hebben we ff geluncht. Wraps met tonijn en zalm, smaakte heel wat beter dan die droge boterhammen gisteren.
Daarna via een mooie bergpad (was wel een omweg, maar ach) richting Furnas. Het weer werd er niet beter op. Mist, regen.
Aangekomen in Furnas was het even zoeken maar uiteindelijk waren we toch bij de geisers. Wat een stank. En dan gooien ze nog maïskolven op dat stinkende water. Die ze daarna verkopen.
In de regencape een rondje gedaan.
Daarna verder langs het meer daar ook nog even langs die geisers. Maar ook daar begint het weer te regenen. Balen want nu hadden we onze regencape niet aan.
Dan maar terug richting het hotel. Onderweg nog even een cache opgepakt.
Alweer een dag voorbij.
Geschreven door Pieter-gean.opvakantie