Binnenstad

Spanje, Valencia

Gisteravond gegeten bij een Indonees waarvan we wisten dat het Nederlanders zijn en dat het eten van superkwaliteit is. We hadden smiddags alvast gereserveerd, je weet maar nooit. Met de taxi erheen, het was gelukkig net droog. Het waren hele aardige mensen die met ons een gesprek aanknoopten, wat wel weer inhield dat we met moeite wegkwamen. Laat eten enzo is gewoon niet Nederlands.

Vanochtend nog even snel de hop on gepakt naar de binnenstad. Het is gewoon 27 graden. Pffff. Daar weer gewandeld en van diverse mooie panden foto,s gemaakt.
Allereerst een paars kunst werk. Weet niet wat het voor moet stellen maar het schijnt heel erg zwaar te zijn. Dan lopen we langs een prachtige toren en vervolgens weer langs de kathedraal. Wat mij hier meteen al opviel is dat de flatgebouwen ook nog eens hele hoge antennes hebben. Misschien omdat Valencia tussen bergen ligt?
Vandaag was het Maria dag in de basiliek. Aan de ene kant stonden rijen mensen om binnen te komen en aan de andere kant moeders met baby,s, gehandicapten en ouderen met rollator of in rolstoel. Geen idee waarom, maar het zullen wel goede katholieken zijn.

Daarnaast was het archologisch museum. Eigenlijk een opgraving van de Romeinen waar men een pand overheen heeft gebouwd. Erg mooi met veel info en hier en daar glazen vloeren zodat je kan zien wat er ligt. Dat heeft een raar effect op je hersenen. Je loopt gewoon over het looppad maar als het van glas wordt dan ga je jezelf vasthouden aan de leuning en schuift er voetje voor voetje over. Gewoon stom.
Wel erg mooi en soms zie je nog keramieken tegeltjes op de grond in de vorm van een vis.

Buiten gekomen even langs de fontein die ze gisteren de hele dag aan het schoonmaken waren.
Dan komen we op een plein waar alleen maar bloemenstallen staan, wel 30 stuks naast elkaar. De bloemen hebben geen prijskaartje, ja ja dan weet je genoeg.
Daarna volgen er meerdere gebouwen tot we aankomen bij Mercado Colon.
Dat is een gigantisch gebouw met eet- en drinkgelegenheden en je kan er vlees en vis kopen. Ziet er erg gezellig uit en daar hebben dit deel van de dag afgesloten met Sangria en Tapas. Straks gaan we ergens een hapje eten.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Ziet er lekker uit! Benieuwd naar het verhaal😊

Ingrid 2019-05-22 19:31:57

Weer een prachtige reportage,mooie foto van marisa,ja tom jij boft toch maar,je staat er zelf ook goed op hoor!nog twee dagen dan zit het er weer op,nog veel plezier,carel

Carel 2019-05-22 20:40:27

Wat een heerlijke dag hebben jullie weer gehad en dat chineesje van gisteravond zag er ook heerlijk uit. Fijn dat het zo'n prachtig weer is en er zoveel is te bekijken. Gr. Desma

Avonturenreis 2019-05-22 21:38:01

Weer een heerlijke dag gehad zo te zien! Indo ziet er goed uit, goed gevulde tafel! Leuk zo’n archeologisch museum. Gek om zo boven de botjes te lopen. Gaan jullie nog een keer Indo eten of hebben jullie nog andere plannen? Weer een fijne dag vandaag!

Amber 2019-05-23 09:05:56
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.