Roemond

Nederland, Roermond

Na een lekker fruitontbijt op weg gegaan naar Roermond. Bij de Designer Outlet kan je voor 3 euro de hele dag parkeren, dus dat kwam goed van pas. Vanuit de Outlet Roermond in gelopen naar de rivier De Roer. Daar op de rondvaartboot gestapt en 70 minuten de Maasplassen overvaren. Nooit geweten dat dit gebied zo ontzettend veel wateren bevat. De ene jachthaven na de andere zien we voorbij komen. De Maasplassen zijn uitgegraven en wel 25 meter diep. Volgens de kapitein zou als iedereen tegelijk gaan varen ze allemaal vast komen te liggen op het water. Zo ontzettend veel boten zijn er. Maar een deel van de bezitters gebruiken de boot enkel voor biertje BBQ. Er ligt een camping aan het water volgestouwd met caravans. Prachtige plek om te vertoeven! Ook varen we langs een vakantiepark dat drijvende woningen bevat. Ze hebben wel een hoogte verschil van 2 meter tussen de zomer en de winter. Alle leidingen zijn hier flexibel op aangepast. Zo te zien erg dure vakantiewoningen en ook ligt er bijna overal een boot voor de tuin. Ja, dit is wel een gebied voor mensen met een dikke portemonnee. Dus het zit vol met Duitsers en Belgen. :) Na de rondvaart zijn we naar de Outlet gegaan. Op maandag zijn bijna alle winkels in de binnenstad gesloten, dus dat doen we een andere keer. Op de Outlet is het druk, maar wel te doen.
Tom scoort een polo van Guess en 2 polo's van Ralph Lauren. Van mij krijgt hij een T-shirt van Lauren kado. Ik heb geen zin om te passen, het is mij te warm. Ik ga nog wel een andere dag naar de Outlet. Thuis even lekker onder de stortdouche om af te koelen. Wat boffen wij toch met dit mooie weer. Op het park is duidelijk een watertekort te zien in de natuur. Het gras is geel en de bomen laten hun bladeren hangen. Ik begrijp dat deze droogte nog wel even aanhoud. Zo, nu gaan we even een hapje eten.


Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Wat een lekker dagje weer! Heerlijk even varen. Vast een lekker windje. Goed geslaagd Tom, leuk! Fijne avond!

Amber 2018-07-02 19:17:55

Nieuwsbrief ontvangen,heb een halfjaar van mijn diensttijd in roermond doorgebracht,nog veel plezier,carel

Carel 2018-07-02 19:38:23

Weer een prachtige dag en een leuk verslag! Wat wil je nog meer. Zo'n watertappunt zag ik ook in Zaandam. Handig. Veel plezier!

Ingrid 2018-07-02 19:52:56

Super weer voor zo'n rondvaart.

Desma 2018-07-02 21:05:31

Leuk zo’n reisverslag met ook voor mij bekende plekken zoals Thorne en outlet. Ga zo door en geniet van het mooie weer, Groetjes

Theo 2018-07-02 22:45:16
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.