Dusseldorf

Duitsland, Dusseldorf

We zouden niet gaan als het slecht weer zou zijn. Maar ja, het zou morgen echt mooi worden.....dus we zijn op pad (foto 1) Wat een miezerig weer met een harde wind. Eerst naar Kleve gereden om voor Carel en Coby in te slaan. Dat is gelukt. Nu door naar Dusseldorf met een aardige file. De kamer is enorm ruim(2,3,4,5) Met een mooi uitzicht. 15 hoog. Een bubbelbad dat we straks gaan proberen. Als we net op de kamer zijn wordt de minibar nog voller gepropt dan hij al was......mmmmmmm. Dat voor later. Nu naar beneden om een gratis drankje te halen in de Brasserie (6,7). De zon komt er aan! Gezellige brasserie waar we even blijven zitten. Dan gaan we even bubbelen in het bad met een lindebloesem van Kneipp. Een lekker diep bad. Dan is het tijd voor een hapje in het restaurant. Ben benieuwd, zin in een schnitzel.(8,9,10). We krijgen eerst een amuse met zalm en kleine broodjes met 2 soorten dip vooraf. Dan komt het hoofdgerechr, schnitzel met knapperig gebakken aardappeltjes en een salade. Voor ons meer dan genoeg. Na het eten even TV kijken en optijd het bed in. Straks dan. Niet zoveel spannends te vertellen vandaag, morgen zien we wel verder.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Nou, geweldig hoor. Wat een mooi hotel. Van der Valk? Fantastisch uitzicht. Rest nog de vraag: wat hebben jullie voor mama ingeslagen? Nog veel plezier verder!

Ingrid 2018-04-05 21:35:00

Wijn. Chardonnay natuurlijk.

Marisa.en.Tom.op.pad 2018-04-05 21:36:51

Wat heerlijk zeg! Leuk om zo een beetje mee te genieten! Jullie boffen wel met dit prachtige weer!

Amber 2018-04-06 16:19:59

Dat ziet er goed uit, als het goed is hebben jullie vandaag beter weer. Geniet er lekker van!

Jean en Ingrid 2018-04-06 19:45:08

Mooie kamer zeg. Geniet ervan.

Desma 2018-04-07 12:54:05
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.