Mole!

Ghana, Mole National Park

Hoi allemaal!

Vandaag ben ik niet zo vroeg opgestaan haha. We hebben eerst wat uitgeslapen. Ik heb de wandelsafari vanmorgen niet gedaa, dus ik had besloten om lekker te gaan chillen.

Wat houdt dat hier in in Mole? Nou dat is gewoon een lekker verfrissend drankje drinken aan de zijkant van het zwembad.

Lekker zonnen, spelletje doen. Eigenlijk een beetje relaxen. Heeerlijk!

Daar heb ik jullie niet veel over te vertellen haha. Chillen bij het zwembad kunnen jullie je wel voorstellen denk ik zo.

Om ongeveer 14u ging ik me omkleden en even douchen. Om 15.20 werden we voor de safari verwacht. We deden deze keer een tocht van 2 uur.

Helaas die prachtige olifanten niet kunnen spotten. Maar wel antiloppes, veel apen en we hebben zelfs een krokodil gezien. Erg leuk.

Een Safari in Ghana is eigenlijk hetzelfde dan in andere landen denk ik.

Ook hier hebben we krakke mikkig Jeeps met heerlijke paden in het park.

Het was in ieder geval erg leuk, jammer van de olifant, maar goed. Ik heb nu eenmaal vd zomer een super foto gemaakt en ja, tis niet anders. Je kunt niet alles hebben! 😆

Dat we terug kwamen hebben we ons opgefrist en gingen we rond 19u eten. Ik had lekker een cheesburger met patatjes. Haha.
Hij was nog lekker ook!

Daarna wat gedronken, spelletje gedaan en nu weer op bed.

Omdat dit een nieuwe app is vergt de blog veel internet toegang. Whats app is minder dan dit. Maar dan weten jullie in ieder geval dat ik wel probeer zoveel mogelijk te schrijven maar dat dat dus niet altijd wordt geupload.

Ik ga nu lekker slapen. De week schiet al op. Morgen 1 dagje terug naar Tamale, afscheid nemen en dan weer terug naar Cape Coast. Woensdag wordt dus een lekkere reis dag. Hopelijk een beetje een knappe reis dag.

Bedankt voor het lezen en het reageren!

Dikke kus♡

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Blijft een genot te lezen dat je je elke dag weer zo heerlijk vermaakt 💪. ... en logisch van de olifanten want die foto van van de zomer is niet meer te overtroeven 😂..... ❤💋

Nel 2017-01-04 23:12:20

Ja dat internet is wel een dingetje in die verweggiestanlanden. Gewoon schrijven en uploaden wanneer je een keer verbinding hebt. Wel afkicken he? :)

Paula 2017-01-08 14:40:20
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.