Hé, hallo!
Een kort berichtje. Na een drukke dag en heerlijk te hebben gegeten bij de Tapas tent, lig ik nu eindelijk.
De laatste spullen zijn nu echt binnen. Vanaf morgen toch maar alvast wat spulletjes gaan inpakken en dan vrijdag middag de rest.
Elke dag denk ik... ik moet nog zoveel nachtjes en dan ga ik gewoon echt naar Thailand. Ik begin het nu echt te beseffen dat ik gewoon de keuze heb gemaakt om te gaan! Ik heb er mega veel zin in. Maar ik word ook elke dag zenuwachtiger.
Dat zal vast over gaan als ik eenmaal in het vliegtuig zit onderweg naar Bangkok. Dan zullen alle spanningen weg zijn. ( hoop ik )
Ik ga nog even lekker dromen over de mooie plaatjes van Thailand.
Oja, deze foto's zijn van internet, maar de ene foto is op de River Kwai, daar blijf ik 2 nachten slapen... op een drijvend 'huisje'! De andere foto is het mooie strand van Koh Samed.
Ik ga er over dromen!
Reiskriebelgroetjes,
Manon x
Geschreven door Manons.reisblog