La Garrofa bij Almeria

Spanje, Almeria

We volgen de A7 langs de kust naar ons volgend stekje. We hebben een bevestiging vd camping dat ze een plekje voor ons hebben. Her stuurt een mail in zijn beste Spaans, hebt u plaats voor ons ……. bevestiging; si. ๐Ÿ˜œ๐Ÿ˜œ๐Ÿ˜œ. Lachen!!
En idd ze hebben plek voor ons.
En oase in een kustlijn die zich kenmerkt door witte velden met kassen. Kilometers lang. Allemaal plastic. Afschuwelijk.
Deze camping is slecht onderhouden maar leuk! We staan onder een oude Romeinse brug op 50 meter van zee. Genieten van de zee en het ruizen der golven. De camping zou één á twee jaren een Nederlands beheerdersechtpaar moeten hebben. Even de puntjes op de i zetten. Hier een lik verf en daar goed schoonmaken. Maar het sanitair wordt 3 tot 4 keer per dag gepoetst. Daar is niks mis mee. Voor het douchen en toilet wordt ontzilt zeewater gebruikt. Wat in Spanje aan de kust steeds vaker gebeurt, ook voor zwembaden. Camping restaurant is goed eten voor een schappelijke prijs

Dag 2: wasdag en lummelen.
Alleen maar wassen en drogen (geen droger) dus ben je uren bezig om alles weer droog in de kast en op bed te krijgen.
Vanmiddag een hele tijd aan zee steentjes gezocht en met de voetjes in het water. Je laten verrassen door hoge golven!!! Dan is er meer nat dan alleen de voetjes ๐Ÿซฃ๐Ÿซฃ๐Ÿซฃ.
Vanavond weer lekker uit eten in het camping restaurant.

Dag 3: ietsjes regen vannacht, overdag bewolkt. Nodigt niet uit om naar Almería te gaan. We vermaken ons bij de camper.

Dag 4: naar Almería;
Met de bus. We stappen uit bij de haven en lopen via de Ramblas/ het promenade park de stad in.
Vinden een leuk tentje voor een tostado en koffie. Dan verder gewandeld:
Als je een historisch centrum wilt bezoeken moet je heel goed zoeken. Het lijkt of ze de meeste oude gebouwen hebben vervangen voor nieuwbouw. Hier en daar een oud gebouw maar niet noemenswaardig. Of een oude gestutte gevel die je kunt kopen om daarachter iets nieuws te bouwen.
Dus zoeken we de kathedraal op ….. leuk wandelingetje maar ….. dicht.
Dus via een terrasje naar het busstation gelopen (mijl op zeven) en om iets voor 15.00u gaan we terug naar de camping. Daarna nog even in de zee geklotst.
Morgen naar Murcia.

over Almería

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Mooie fotoโ€™s en verhalen, de verblijfplaats voor de jullie lange periode komt dichterbij. Geniet er nog van.

Bert 2024-09-18 23:17:19
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.