Ontdekkingstocht door de haven van Santa Pola

Spanje, Santa Pola

Wat zijn jullie stil de laatste dagen! Klopt er is weinig te vertellen. We genieten het mooie weer, springen op de fiets voor een boodschapje of een klein tochtje en doen dagelijks een paar baantjes in het zwembad. Heerlijk!!
Vandaag even een stukje gefietst door het zout natuurpark ‘Parque Natural de Salinas’. Nadat we in ons biertentje verwend werden met tapas!!! Frites en stokbrood met warme kip, komen we al dwalende terecht in de vissershaven van Santa Pola.
Prachtig wat je in de vissershaven dan allemaal ziet op vrijdagmiddag.
Boten komen de haven binnen. Vis wordt uitgeladen en rennend naar de afslag gebracht. Aan de achterkant wordt de vis door 100-derden auto’s afgevoerd of ….. met een handkar naar de verse vis markt ietsjes verder op. Mooi omdat zo mee te kunnen maken!
We hadden ook nog even een ongelukje: lekke band door een schroefje maar …… dat was binnen 15 min verholpen!
Verder verdwaalden we al fietsend door de buurten waar de St Pola’s wonen ….. hebben we ook weer gezien. Leuke dag!!!
1/11 trekken we de stoute schoenen aan en kijken we of er voldoende brandstof in Frankrijk is …… we houden je op de hoogte!!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.