Overwinteren 6 en slot

Spanje, Santa Pola

Het zit erop, we zijn aan het inpakken. Nog even wat laatste dingetjes regelen en dan kunnen we vrijdag om goed half 9 vertrekken.
Hopen met 3 tot 4 overnachtingen weer in Ens te zijn.
De zon is ons weer gunstig gezind nadat we zaterdag j.l. een echte NL dag hadden met heel veel wind en regen.
Moest iedereen zijn winterjas opzoeken, gekkenhuis!!
Maar zoals eerder gemeld; de boeren zijn er blij mee.
Onze voortent hebben we begin van de maand al opgeruimd en ingepakt. Door de harde wind was er soms geen houden aan, zo leek het!
En om nou elke nacht uit je bed te springen en aan de tent te gaan hangen …… da’s ook niet wat je wilt.
Dus voorlopig maar inpakken en opbergen een paar weekjes zonder voortent is met dit zonnetje goed te doen.
We hebben nog uitstapjes gemaakt naar Pikolino’s (schoenen en tassen outlet in Elche) en zijn uiteraard bij onze favoriet Venta Teresa wezen eten.
Teruggereden over de passen en moeten constateren dat de reuze kerststal in Jijona/Xixona idd uit de berg geplukt is en opgeborgen en de amandelbomen zijn uitgebloeid..
Ik had die operatie eigenlijk wel eens willen zien. Wij dachten dat de beelden in beton gegoten waren, zo groot!!!
De Lemon Tree Market afgelopen zondag nog even met een bezoekje vereerd ;-). Blijft leuk om daar rond te dwalen en te kijken.
Het stikt er van de Nederlandse en Duitse bezoekers. Allemaal uit op koopjes!!
Op de camping is het inmiddels een komen en gaan van gasten.
Een camping plek is beslist geen uurtje leeg of er staat voor enige tijd weer een nieuwe camper of caravan.
Zo zal het ook gaan met plekje 170 dat we weer gereserveerd hebben voor het overwinterseizoen van 2024/2025.
Lieve volgers, tot gauw in Nederland.

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Genoten van jullie reis verslagen en foto's. Goede terugreis en neem de zon maar mee naar Nederland!

Els 2024-03-12 20:01:23

Ga jullie verslagen en foto's missen! Goede reis en hoop gauw weer met jullie te knuffelen ❤️💋

Wiepske 2024-03-12 20:10:22

Het as geweldig hier. Gaan we nog een eens overdoen eind van het jaar ……

Masls 2024-03-12 20:11:52

Heb genoten van jullie verslagen en mooie foto's. Goede terugreis!

riekie-wim.op.cruise 2024-03-13 09:10:07

Een heel goede reis en tot gauw

Anjo 2024-03-13 10:36:59

Ook de beste wensen van mij voor een rustige terugreis. Hier begint het voorjaar!!! Dank voor het interessante verhaal over al jullie avonturen in dat verre land. Hartelijke groet, Klaas

Klaas Hoogenboezem 2024-03-13 13:23:27

Genoten van jullie reis verslagen en foto's. Goede terugreis samen rij voorzichtig en weer veilig thuis komen en neem de zon maar mee naar Nederland!...... liefs marian

Marian 2024-03-13 16:11:48

Goede, veilige terugreis! Dikke knuffel en veel liefs💕😘

Ria Bloemkolk 2024-03-16 10:08:15
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.