Zowel gisteren als vandaag ons vermaakt; Gisteren het bezoekerscentrum aangedaan. Interessant, beetje jammer dat alles in het Spaans is. Maar de video’s zijn duidelijk en geven samen met wat Engelse tekst een goed overzicht van dit grote nationale park.
Monfragüe natuur film korte versie Engels Monfragüe natuur film lange versie Engels Vandaag een route gefietst; Via Verde - 18 km enkele reis - we vertrokken voor 12.00 uur en dat was een leuke fietstocht. Geen mens gezien in de wijde omgeving!!! Terug wordt het dan zwaarder omdat het zooo warm is …. 31 graden C. en weinig beschutting van bomen.
Maar toch genoten van de fietstocht en het schitterend uitzicht over de Dehesa ofwel Mediterane beboste weidegronden met hele mooie koeien en stieren!
De omgeving is schitterend maar in deze periode met dagelijkse temperaturen van 30+ °C is alles droog en verdord. Vogels zijn al vertrokken naar Afrika, evenals de vlinders en libellen. Daarom is,het plan om na de overwintering eind maart volgend jaar hier nog een keer naar toe te gaan in een hopelijk groene en bloeiende Dehesa Monfragüe.
Morgen richting Sevilla, kijken wat dat brengt……. We hebben een CP gereserveerd in de jachthaven aldaar.
Geschreven door Herman-en-marjos.reisdagboek